Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Красивата поляна Icon_minitimeНед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Красивата поляна Icon_minitimeПон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Красивата поляна Icon_minitimeСъб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Красивата поляна Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Красивата поляна Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Красивата поляна Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Красивата поляна Icon_minitimeПет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Красивата поляна Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Красивата поляна Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
No user
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

 

 Красивата поляна

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeСъб 10 Дек 2011, 23:52

Красивата поляна Pancharevo8
Тази поляна много трудно се намираше,защото тя беше доста далече от Хогуортс.Беше на другия край на гората,където беше по-красива.Само няколкко човека знаеха за това място и беше изключително опасно!
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeСъб 10 Дек 2011, 23:57

Със Силвър излязохме от училището и се отправихме към Забранената гора.ПРеди да влезем я предупредих:
-Извадете пръчката си!Тук е опасно!Ние естествено няма да се застояваме тук..Само трябва да излезем от територията на Хогуортс.
Тя кимна и направи това,което и казах.След това влязохме в призрачната гора.МАкар да беше ден,вътре бе тъмно като в рог.Нищо не се виждаше..
-Лумос!
Върхът на пръчката на Силвър светна.Забързахме крачката си,но по едно време чух някакво движение.Пръчката ми падна в ръката ми от ръкава.
-Имаме си гости!
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 00:11

Сълвър се стресна леко от резките му движения и се огледа като освети около себе си.
-Сигурно е от клоните на дърветата , хайде да излизаме по-бързо, Уилямс - подкани го тя и започна да върви напред , като следеше светлината излизаща от пръчката и , която осветяваше тъмната пътека.
Макар и да бе ден и слънцето да печеше гъстите и тежки корони на дърветата падаха толкова тежко над земята , че не допускаха и лъч светлина и задържаха влагата и хладнината сякаш бе една есенна вечер,която нямаше край...
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 00:23

Знаех си,че не са дърветата,но продължихме още по-бързо.Естествено не тичахме.Изведнъж зелена светлина блесна и мина покрай ухото ми..
-Силвър...Тичай..
И я бутнах напред.Тя слеед малко се усети и започна да тича,но едно проклятие я удари и тя падна.
-НЕ!!!Лумос солен!
Пръчката ми "избухна" от светлината и видях няколко човека...Подсмихнах се..
-Вцепени се!
Започнах да си мисля заклинания и да поразявам един по един нападателите..След малко видях нещо,което привлече вниманието ми.Силвър беше станала и изстрелваше някакви лъчи...
-Внимавай!
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 00:33

Явно не бяха дърветата , и Силвър ясно видя,че и дори почувства това.
Едно заклинание е удари , но не успя да и навреди цялостно.Тя падна на земята и видя колко бързо Ерик избухна и започна да замеря непознатите със заклинания сякаш играеше дарц.
Е, Силвър не можеше да стои така и се изправи с големи усилия,за да му покрие гърба.
-Внимавай!-викна и той веднага щом е бе забелязал , а тя му се усмихна и му намигна с простите думи:
-Не се тревожи , ти не се разсейвай !- без да го поглежда и в този момент насочи ръка към него и извика:
-Круцио! - и в този момент се чу как тяло пада гърчейки се точно зад Ерик.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 00:40

Сетих се за едно доста лесничко заклинание и си го помислих.Направих лесните движения и около мен въздухът започна да се загрява.След малко всичко лумна в пламъци.
-Силвър....Продължи нататък и ме изчакай извън територията на замъка...
Замахвах с ръцете си и огнените езици поразяваха нападателите.След малко се затичах и настигнах Силвър..Хванах я за ръката и ние се превърнахме в бели петна...След около две минутки "кацнахме" на мястото.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 00:45

Силвър пое дълбоко въздух , задъхана от всичко това и щом най-сетне осъзна,че бе стиснала силно ръката му , тя се стресна и го пусна рязко.
След това отклони погледа си и се огледа.Всичко бе страшно красиво.
Силвър направи няколко крачки , пообиколи , огледа и накрая с усмивка каза:
-Великолепно е !
Усмивката и се бе разляла по лицето и и белите и зъби служеха като малко огледало за слънчевите лъчи.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 01:38

Изражението ми на лицето се промени мигновено.Предполагам,че и тя го е усетила,защото ми се усмивка.
-Много момичета са съгласни с теб...Доста хора съм водил тук,но след като скъсаме им изтривах паметта...Това място е най-прекрасното....Това за мен е най-ценнното нещо на света...
Измагьосах две кърпи и аз седнах на едната..След това се съблякох и останах по слипове.Магическата ми пръчка беше останала на кърпата ми...След малко влязох във водата и започнах да плувам.Тялото ми лъщеше на прекрасната слънчева светлина..
-Ела и ти...
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 01:48

Силвър внимателно огледа извивките на здравото му тяло и се усмихна докато той бе с гръб към нея.Но уви , щом той се обърна тя веднага извъртя глава.
-Ела и ти .. - повика е той.
Силвър се замисли,като погледна към него,а след това и наоколо..Е, това място бе пусто , единствено щяха да е видят Ерик и птиците чиито песни се чуваха от из клоните на дърветата.
-Аз ... не знам дали тази идея е добра, Ерик - каза му тя замислено и продължавайки да оглежда и ходи наоколо , като бе скръстила двете си ръце притеснително.След това се сети,че за пръв път от толкова години го бе нарекла с малкото му име , а така уважително по фамилия,както правеше принципно.
След това изтри разтревоженото изражение от лицето си и свали роклята си , после свали високите си обувки и стъпи в хладката вода,като бе останала по бельо , а косите и се вееха от лекия бриз.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:02

Ние с Силвър бяхме в един курс,но в различни домове.Аз бях в Слидерин,а тя беше в Рейвънклоу.По едно време излизахме,но скъсахме и оттогава сме само приятели.Но когато тя си свали роклята сърцето ми започна да бие бързо и енергично.Тя влезе във водата и аз се гмурнах .Стигнах до нея доста бързо и излязох.
-Харесва ли ти това място?
Попитах я и я хванах за ръцете.След това отидохме на скалите и седнахме, като водата леко удряше гърбовете ни.
-Много си сладка като се усмихваш.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:07

Силвър се разсмя щом чу думите му и положи ръка на дясната му буза и каза:
-Стига,Ерик,знам ги тези номера - а след това бързешката оттегли ръката си и здраво е кръстоса с другата.
После се загледа разсеяно напред и реши да отклони вниманието си като отговори на въпроса му.
-Невероятно е , как го откри? - каза тя като го попита на свой ред и заигра ръцете си с падащата вода.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:14

-Не се сещам много точно...Но това е e eедно от най-сигурните места в света.Наистина го имам впредвид.Много силни магьосници са влагали защита в това място и много трудно може да бъде намерено.
Усмихнах и' се.Доближих се до нея.
-Според теб какво ли е станало с онези хора,които ни нападнаха.Дали са смъртожадни?
Положих ръката си върху нейната,но леко я отрдъпнах.После я погледнах невинно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:18

Силвър проследи движението му и леко потрепна.
-Аз ... не знам ,дори не видях лицата им? - отговори му тя, а после се замисли , обърна се към него и щом видя колко е близко сякаш се стресна и допълни :
-Мислиш ли че все още може да са там ? ... Сигурно са тук заради мен , не мислиш ли ? - по лицето и се изписа тъга..
Нямаше друго логично обяснение да ги издебнат така освен нападението да е било за нея .. едва ли би било за Ерик.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:22

-Aко някой се опита да те нарани ще го убия с тези две ръце!-показах и' и автоматично я прегърнах.Но когато разбрах,че съм го направил отдръпнах ръката си и промълвих:
-Извинявай.
След това я бутнах и тя падна във водата.Скочих и започнах да я пръскам.И тя не ми оставаше длъжна.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:26

В този момент Силвър бе забравила за всички тревоги,дори и за нападението преди малко.Явно от падането във водата главата и се бе проветрила.
Ерик е пръскаше,а тя му отвръщаше и се смееше гръмогласно,като тичаше из водата и размахваше ръце като волна птица.
-Не е нужно да убиваш никой,добре знаеш,че мога да се грижа за себе си - каза му тя и изпрати една голяма струя вода към него и се усмихна невинно и чаровно
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:34

Гмурнах се под водата,за да избегна поредната голяма струя вода.Излязох точно пред нея и тогава сякаш времето спря.Хванах ръцете и и пръстите ни се преплетоха.След това положих ръцете си на рамото и',а тя докосна плочките на корема ми.Проточих шия и докоснах устните и'.Толкова сладки и топли.Доста отдавна не се бях чувствал така.Сякаш гравитацията беше изчезнала.
-Силвър...Наистина много те харесвам..
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:40

Всичко стана толкова бързо и докато се усети Силвър почувства устните на Ерик по своите , а сърцето и затуптя бързо и в този момент той изрече:
-Силвър...Наистина много те харесвам..
Тези думи е накараха да потрепери и в този момент тя глътна езика си и забрави да говори ..
-Аз... - едва изрече тя и се обърна с гръб към него , докосна устните си и се замисли дълбоко..
-Аз.. -отново понечи да говори тя , но сякаш нямаше сила ..
Силвър направи няколко крачки напред и се замисли дали да излезе от водата .. дори не знаеше какво да му каже , не се бе чувствала така от както двамата се бяха разделили ...
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 02:50

-Аз...
-Аз..
Само това повтаряше.Започнах да се притеснявам.Доближих се до нея и обвих силните си ръце около кръста и' и я целунах по врата.
-Наистина ми кажи...Какво изпитваш към мен.От доста отдавна исках да ти го кажа и ще те разбера ако ме мразиш..
Усетих нейните ръце как треперят.
-Спокойно..
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 03:04

Силвър прокара ръце по врата му и щом чу последните му думи ,тя се усмихна и ръцете и спряха да треперят.Изведнъж се почувства сигурна и го прегърна силно.Въздъхна тежко ,а после надигна глава,погледна го в очите и го целуна.
-Никога не съм те мразила,Ерик..мислех си че знаеш това - каза му тя щом целувката свърши и прокара нежно ръка по очертанията на лицето му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 03:13

-Никога не съм те мразила,Ерик..мислех си че знаеш това.
-Знам..
Подсмихнах се.След това двамата излязохме от водата и седнахме на хавлиите.
-Между другото от няколко месеца те харесвам...Но не знаех как да ти го кажа.
Взех пръчката си и направих леко движение с нея.Мигновеният ефект подейства и измагьосах покровител.Той беше мъжка райска птица.Прелестно се рееше и кацна близо до Силвър.Беше доста силен.
-Ами твоя покровител?
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 03:20

Силвър се усмихна и протегна ръка към красивата пица,като съвсем леко погали лъщящите и пера.
-Ами твоя покровител? - попита е Ерик и Силвър хвана пръчката си.
Размаха е съвсем плавно и леко с ръка, а после посочи към близките храсти и от там се подаде голям,здрав,млад ,черен еднорог.
-Ето го .-каза тя и се усмихна отново , а еднорогът престъпи напред ,като се спря на няколко метра от Ерик.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 03:26

-Много е хубав..
Усмихнах се и моя покровител изчезна като след себе си остави малко сребриста мъгла и след няколко секунди изчезна.Същото стана и с нейния покровител.Хванах ръката и' и я дръпнах и тя седна на корема ми.Целунах я и хванах ръцете и'.
-Възпламеняваш ме!
Ръцете ни блуждаеха по телата ни и моите хванаха нейните.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeНед 11 Дек 2011, 03:34

Силвър се засмя и каза на свой ред:
-Така ли ?Да нямаш температура?-и се надигна и целуна челото му , като го бутна назад и се засмя.
-Даа..мисля че си доста топъл - каза заключително тя и му се оплези детински.
Някак си в този момент главата и бе напълно празна и тя не мислеше за нищо .. това място бе толкова пленително ,че ако не знаеше , че магията че съществува би си помислила че е в Рая...
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeПон 12 Дек 2011, 20:26

Усмихнах и' се.След това я целунах и станах.
-И сега какво?Гаджета ли сме или не?
Погледнах я изпитателно и бях закрил слънцето с тялото си.Дрехите ни прозираха.Това мразех на водата.Замахнах с пръчката и започнах бавно да съхна.След около пет минути изсъхнах и си обух дънките.След това седнах и я подгледнах очаквателно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 02:33

-Ами .... -замисли се Силвър като го проследи с поглед и огледа тялото му внимателно докато стоеше под сянката му.
-Ти как мислиш? - после го попита тя като се надяваше отговора да не е отрицателен,защото това нямаше да и хареса много ... Щеше да го приеме като поредната му игра ии едва ли щеше да и е удобно да го погледне някога отново.Все пак да му се върже щеше да бъде най-голямата и грешка.
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 33

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 03:11

-Охооо! Ето къде си бил! - заговори чернокосо момче, което се появи като от никъде. - Здравейте, млада госпожице!
-Какво правиш тук? - попита Ерик.
-Нищо! Просто исках да предупредя младата госпожица да не се залавя с теб, защото на втория ден ще я оставиш, както остави всички други.
-Между другото, госпожице! Аз съм Диего, Диего Слайдър! - каза чернокосото момче и се поклони!
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 03:31

Силвър чу непознатия глас и първоначално се стресна .. помисли че е някой от нападателите.
Е, оказа се ,че Ерик явно го познава и каза рязко и никак приветливо :
-Какво правиш тук?
-Нищо! Просто исках да предупредя младата госпожица да не се залавя с теб, защото на втория ден ще я оставиш, както остави всички други.
-Между другото, госпожице! Аз съм Диего, Диего Слайдър! - каза чернокосото момче и се поклони!
Силвър се изуми от етикецията му и стана и се представи за да отвърне на уважението му.
-Силвър МакКонър , директор на Хогуортс. - се усмихна като подаде елегантно ръка
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 33

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 03:36

Диего подаде ръката си и стисна зраво ръката на директорката на училище Хогуортс - Силвър МакКорнър.
Силвър бе изумена от силата с която Диего я стисна.
Диего попита:
-Какво прави едно добро красиво момиче с един немога да кажа какъв досадник. И да ти кажа, последната която остави бе братовчедка ми. Моята братовчедка Ема Слайдър.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 03:49

-Не знам какво точно става между вас двамата ,но не мисля ,че ме засяга или не мисля да се меся.Не се влияя от чужди мнения и не ме интересува какво е правил с братовчедка ти.Съжалявам..-заговори Силвър с делови глас и после се усмихна мило и небрежно.
Беше и много интересно от къде това момче знаеше за това място,следеше ли ги , той ли ги бе нападнал??
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 17:41

Тъкмо щях да отговоря,но естествено трябваше нещо гадно преди да стане и то стана.Диего се появи изведнъж.Бях направил огромна грешка като му бях казал за това място.Веднага щом се появи веднага отвратителното и строго изражение се върна на лицето ми.
-Не съм по-досаден от теб.А относно твоята братовчедка,тя беше една развратница.Само дето с теб не е легнала.
Изсмях се на изражението му.
-Между другото Силвър смятам за необходимо да вметна,че този човек е вампир..Ако те хареса няма измъкване..Освен да го убиеш!
Изражението на лицето ми се промени и аз му стиснах ръката и го прегърнах приятелски.
-Как си,приятел?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Красивата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Красивата поляна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Азкабан-
Идете на: