Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeНед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeПон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeСъб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeПет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
No user
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

 

 Щаб квартирата на Смъртожадните

Go down 
АвторСъобщение
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Щаб квартирата на Смъртожадните Empty
ПисанеЗаглавие: Щаб квартирата на Смъртожадните   Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeЧет 08 Сеп 2011, 23:15

Тук се намираше тя
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Щаб квартирата на Смъртожадните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щаб квартирата на Смъртожадните   Щаб квартирата на Смъртожадните Icon_minitimeЧет 08 Сеп 2011, 23:34

Влязох вбесен.Всички ни чакаха.Вътре беше топло,а змията ми-Наджини лежеше свита на кравай край припукващия огън.Повечето смъртожадни поглеждаха към нея с притеснение.Седнах на главното място и погледнах нагоре.Висеше един аврор.Огледах лицата на всички присъстващи.
-Виж ти.Хванали сте аврорът Родин.Той беше от..
-От охраната на министъра.-довърши вместо мен Рокууд.
-Благодаря Рокууд.-усмихнах се злобно и студено към мъжа,който веднага потрепери.-Но защо да го държим горе.
Замахнах и той се свлече като чувал с картофи.Насочих Бъзовата пръчка към един стол и той долетя и чукна грубо мъжът.Той беше окован във вериги.
-Родин..Кажи ми..
-Нищо няма да ти кажа Волдемор.
Настана суматоха и всички започнаха да плюят срещу него.Вдигнах ръка и всички замлъкнаха.
-Ще те попитам за последен път..Знам къде са децата ти..И жена ти..Те ще бъдат пощадени.Лорд Волдемор е милостив.Давам ти последен шанс.Кажи ми плановете и графика на министъра.
Той извърна ръце.
-Годрик авеню номер 19.-викнах високо и ясно на близкия смъртожаден.Той кимна и тръгна към вратата.
-Не!!Чакай..Ще говоря..
-Добре..-отоговрих студено,но смъртожадния не спря.-Слушам те.
-Аз..Ами..
-Наджини..Вечеря..След малко ще бъде готов.-изсъсках на змията и тя се доближи до мен.
-Лорд Волдемор мрази да чака,Родин..Кажи или няма да те пощадя..
-Никога.
-Добре..Щом така искаш.
Погледнах го в очите.Вдигнах пръчката си и замахнах.Креснах:
-Авада Кедавра!
Зеления лъч обля цялата стая и спря точно в сърцето на мъжа.Погледът му се превърна в кристален и изцъклен невиждащо.
-Наджини..Вечеря!-казах на змийски и тя се заплъзга към мъжа.
-Да!Господарю!За мен ще бъде чест и удоволствие.-отвърна тя и захапа.Всички извърнаха очи,но аз не го направих.Обичах да гледам това.След около пет-шест минути смъртожадния се завърна.
-Е?
Погледнах го и вече знаех отговора.
-Знаеш ли какво прави Лорд Волдемор с хората,които не си вършат работата правило.Круцио!-викнах аз и той се преви отдве.-Круцио!Круцио!Круцио!
Писъците му отекнаха в помещението.
-Круцио!
Всички смъртожадни гледаха с наслада това мое действие.След малко престанах.Седнах и оставих жалкото псе да хленчи и да си ближе раните.
-Рокууд..Постарайте се да подчините колкото се може повече аврори и подчинени на министъра..Той трябва да умре..Щом умре ще можем най-накрая да внедрим някой от нашите за министър и ще може да проникнем в Хогуортс.Ако се провалите знаете какво е наказанието.След една седмица искам Министерството на магията.
Върнете се в началото Go down
 
Щаб квартирата на Смъртожадните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Азкабан-
Идете на: