Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Герои на пълнолетните Icon_minitimeНед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Герои на пълнолетните Icon_minitimeПон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Герои на пълнолетните Icon_minitimeСъб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Герои на пълнолетните Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Герои на пълнолетните Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Герои на пълнолетните Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Герои на пълнолетните Icon_minitimeПет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Герои на пълнолетните Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Герои на пълнолетните Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
No user
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

 

 Герои на пълнолетните

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 32

Герои на пълнолетните Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на пълнолетните   Герои на пълнолетните Icon_minitimeЧет 07 Юли 2011, 14:47

Име:
Възраст(от 11 до 13):
Външен вид (поне 3 реда):
История( поне 7 реда):
Характер(поне 5 реда):
Снимка(задължително):
Талисман(по желание):
Лик на героя :
Кръв:
Пръчка:
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 32

Герои на пълнолетните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на пълнолетните   Герои на пълнолетните Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 03:01

Име:Диего Слайдър
Възраст:20
Описание:на снимките
История:Диего е роден в Манчестър, с баща магьосник и майка мъгълка. Баща му Рик Слайдър бил в Грифиндор. Бил много разочарован след като разбрал, че синът му е в Слидерин. Майка му Анабел умира при раждането му. Диего няма братя и сестри. Когато става на седемнадесет и завършва училищито за магия Хогуортс, той бива ухапан от вампир и се превръща в такъв, но понеже е магьосник създава магията "Денум Ходемус", която помага на вампирите да излизат през деня. Същият, който го превръща във вампир, убива баща му.
Характер:Диего, който като малък е бил в дом Слидерин, сега не е чак толкова зъл. Избухва, само когато го лъжат. А когато избухне може да убие някого понеже освен магьосник, той е и вампир. Ухапан е преди три години, когато е бил на седемнадесет, или по-точно малко след като е завършил последният си курс в Хогуортс.
Снимка:Герои на пълнолетните Tylertylerlockwood11374Герои на пълнолетните MichaeltrevinoseventeenГерои на пълнолетните MichaeltrevinoseventeenГерои на пълнолетните Michaeltrevinopic
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Герои на пълнолетните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на пълнолетните   Герои на пълнолетните Icon_minitimeВто 13 Дек 2011, 14:15

точен си Wink
Върнете се в началото Go down
Harley Benton.

Harley Benton.


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 05.05.2012

Герои на пълнолетните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на пълнолетните   Герои на пълнолетните Icon_minitimeСъб 05 Май 2012, 18:12

Герои на пълнолетните Harleybenton-1

Герои на пълнолетните Tumblr_m3b4dno7hN1qj1ofio1_500
Astrid Bèrges-Frisbèy.

Харли Дево Бентън ; Около двайсет години



BLACK HOLE SUN, WON'T YOU COME?
heaven send hell away, no one sings like you anymore.

Когато някой ме попита за името ми и аз му кажа, че се казвам Харли Бентън, обикноверно чувам в отговор: „Като китарата ли?”. На такива въпроси винаги отговарям с „Да, като китарата.”, съзнателно пропускайки факта, че там някъде има едно Дево. В първата ми лична карта (и единствената законна) беше вписано: Harley Devaux Benton. Предполагам, че повечето хора биха си помислили, че съм французойка или поне имам нещо френско в себе си. Но ще сгрешат. Нямам нищо общо с французите, мухлясалите сирена и Айфеловата кула. Нищичко.

Всъщност, името за мен не е от никакво значение. Била съм Руди, Кристина, Венити, Ю, Ингрид, Есмералда, дори Самюъл, Адолф и Кайл. Всеки един от тях беше една отделна част от мен, първоизточника, така че е без значение какво име ще напиша на следващата лична карта, шофьорска книжка или паспорт. Капиш?

И, моля ви, не ме разбирайте погрешно. Фалшивите документи за самоличност ми трябват не защото някой зъл и отмъстителен роднина ме преследва, или пък защото съм направила нещо наистина лошо и сега се налага да се крия и бягам. Не. Трябват ми, защото така реших аз. Защото това бе моят живот и аз го избрах такъв. Никой не ме е принуждавал да обиколя света, да видя толкова много неща, да стана част от милиони съдби и да променя още толкова. Ако исках, можех да стана някой модел и да имам мезонет и яхта, или пък да стана писател и да драскам разни драмички и екшънчета, които после да бъдат филмирани. Можех да стана известна, името ми да е известно да целия свят и да съм постоянно на кориците на списанията. Да си правя реклами, скандализирайки средностатистическите граждани с действията и изказванията си... Можех, само ако поисках. А щом не съм станала... Оставям изводите на вас.

Но както и да е. Докато сме още на честота „Харли Бентън”, може би е уместно да спомена и нещичко за миналото си, а, противно на много хора, аз обичам да разказвам за себе си.

Та. Когато преброя до три, ще се върнете назад във времето с двайсет години и ще се озовете в едно сиропиталище в Занзибар, Африка. Да, знам, че това е родината на Фреди Меркюри – нали съм родена в града, в който и той е роден? Стоун Таун, правилно. Макар, че не мога да кажа дали със сигурност съм била родена там, поне там са ме намерили, там съм отраснала. В сиропиталището, на чиито стълби (очевидно родителите ми) са ме зарязали и една служителка ме е открила през една топла августовска сутрин, цареше желязна дисциплина. Не искаш да ядеш – наказание. Не искаш да спиш – наказание. Бунтуваш се – бой (често с първите пипнати пръчки или други продълговати предмети). Недоволстваш – просто забрави за всичко, вписващо се в графа „човешко отношение”. Бях ставала свидетел на немалко прояви на свободен дух и дори последствията от тях не успяха да сломят духа ми на боец.

Така де, не бях съгласна да се отнасят с нас все едно сме натирени в някой кучешки приют и не се свенех да показвам мнението си... Проявяването на индивидуалност и парадирането с нея бяха може би най-ненавистното на работещите в сиропиталището нещо. Което пък още повече ме стимулираше да го правя и наказанията за мен не съдържаха нищо... мъчително. Знам, звучи налудничаво, но дори когато бях на дванайсет и заради една ей такава проява на свободна воля ме заключиха през нощта да спя при кучето (което „случайно” бяха забравили да нахранят, между другото...), на мен ми беше повече до смях, отколкото до страх. Бяха ме били с тигани и бамбукови пръчки, бяха ме обиждали и унижавали публично, но по време на всичките наказания се бях смяла с цяло гърло, сякаш някой ми разказваше вицове; изобщо не се бях обиждала, а просто изпитвах някакъв необясним жал към тези хора, които си мислеха, че с насилие всичко става. В случаите, когато не се смеех, просто се усмихвах презрително и държах главата си високо (когато можех де).

В крайна сметка видяха, че примитивните им методи не даваха резултат при мен, и направиха най-лесното, което можеха да направят.

Изгониха ме. Бях на четиринайсет, почти петнайсет тогава. Питате се как оцелях ли? Ами, Занзибар някога е била британска колония. Затова не беше трудно за мен, която очевадно е дете на англичани (съдейки по името, с което са ме били „доставили”), да приложа на практика знанията, получени в сиропиталището и всеки ден да си изкарвах пари колкото да се нахраня. Крадях, просех, мамех, но това не ме караше да се изпълвам с вина, защото знаех, че ако не го правех, бях обречена на бавна и мъчителна смърт. Не ме беше страх от нея, а от пътят, който трябва да измина, за да стигна до нея. Но както и да е. След една година започнах да мечтая да ида на друго място, да се махна от Занзибар.

И така започнах работа. Нелегално. Не ме питайте какво съм работила, не ми се обяснява. Накратко може да се каже, че бях момиче за всичко. Вършех мръсната работа на по-големите, дори се докоснах до бизнеса с наркотици, но никога не съм навлизала надълбоко в тези води. Не исках, тъй като това щеше да означава ограничение, нямах да имам никаква свобода. А на мен тя ми трябваше, за да изляза от Занзибар.

И аз го направих. Макар и след една-две години, но го направих. Събрах пари, които ми помогнаха да закъсам някъде между Египет и Алжир. Или по-скоро, тяхната липса ми помогна. Обаче това не ме обезнадежди, не ме изплаши, не ме отказа от самоубийствената цел, която си бях поставила – „Обиколи света”. Сега съм на деветнадесет години и съм обиколила половината свят. Нямам кола, нямам дом, нямам история или име, нямам пари, нямам страх.

Аз съм свободна. Абсолютно свободна.

Да правя каквото пожелая, да ида където си искам, да бъда себе си. А теб... Теб страх ли те е?



Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Герои на пълнолетните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на пълнолетните   Герои на пълнолетните Icon_minitimeНед 06 Май 2012, 16:43

Страхотен герой^^..Убиец е направо...Но да разбирам,че не си магьосница?
Върнете се в началото Go down
Harley Benton.

Harley Benton.


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 05.05.2012

Герои на пълнолетните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на пълнолетните   Герои на пълнолетните Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18

Мерси, мерси. ^^
Амии, мислех да го играя по мъгълски този път. ;дддддд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на пълнолетните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на пълнолетните   Герои на пълнолетните Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на пълнолетните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Ваши герои-
Идете на: