Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeНед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeСъб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
No user
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

 

 Вътрешният двор на Хогуортс

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 18:02

МЯСТО НА МАСОВОТО РПГ!
№3
Място на нападението на Лорд Волдемор!
Изключително опасно.
Пишете ми на ЛС ако искате да сте тук.


By Lord Voldemorth!
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 19:25

-Започвайте!-казах тихо и спокойно.
Във въздуха полетяха стотици хиляди червени,зелени и сини лъчи.След около минута се чу огромен тътен.Огромната защта,направена от учителите беше почти унищожена.Но веднага след това се възтановяваше.
-Сега!-викнах.Изтрелях един златист лъч заедно с всички.Чу се взрив и всички защитни магии на училището падна.
-Убийте всички.Оставете директорката на мен!Разрушете Хогуортс до основи!-дадох заповедите си и смъртожадните започнаха да се магипортират към училището.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 19:35

-Спри ! -викнах аз с колкото глас имах.Викнах толкова силно ,че усетих прекалено остра болка в гърлото,сякаш бях погълнала стотици стъклени парченца ...
-Спри , ето ме ... Остави ги на мира,моля те ! - казах аз почти отчаяно отново с висок глас ...
Не исках никой да пострада заради мене ... не исках нищо такова.Щом искаше мен , е ,ето ме сега стоях пред него ...
Върнете се в началото Go down
Emma.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Emma.


Брой мнения : 33
Points : 42
Reputation : 1
Join date : 26.06.2011

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 20:12

След като заклинанието порази ръката ми, оттам почнаха да никнат ужасяващи големи бодли. Докато се борех с тях, с крайчеца на окото си видях че Малфой взриви вратата и хукна на някъде. Ядосах се и направих някакво заклинание от което те почти изчезнаха и спяха да растат. Със ръка притисната до кървящата рана тръгнах след Малфой, по-скоро подскачах, но сега това нямаше значение. Волдемор нападаше и 'Хогуортс' беше под опастност. Когато подскачайки, излязох навън видях че защитата бе разрушена. Слидеринецът беше доста пред мен и не знаех дали ще успея да го стигна. След десет минути той се скри зад едни дървета. Когато и аз бях при въпросните дръвчета видях че се е спял и стои като ударен. Тогава видях него - Волдемор и директорката на 'Хогуортс'. И аз спрях като закована и креснах:
-Малфой, бягай!
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 20:21

Всичко беше много бавно.Почти стигнах до мястото където беше Силвър.Каква глупачка!Да се предаде заради някъкви деца.Като малко турнадо се приземих пред нея.Черния дим,който излизаше от тялото ми покриваше ръцете ми.Така бях неуязвим за всички заклинания.
-Добър вечер.-поздравих високо и ясно.
БУМ!
Една кула запада отгоре и щеше да ме халоса.Бяла светлина и тя беше разбита на прах.
-Радвам се че се предаде.
Усмихнах се студено и я погледнах.
-Малфой,бягай!
Обърнах се изненадано.
-Авада Кедавра!-кресна глупавото момче и зелената светлина беше насочена към мен.
-Глупак!
Насочих пръчката си към заклинанието и направих огромен щит.Лъчът удари щитът и се чу звук от гонг.Замахнах и златиста светлина светна във въздуга.Удари Драко и той полетя назад.По краката,ръцете и лицето започна да тече кръв.
-НЕ!
Чу се писък и взрив.Завъртях Бъзовата пръчка и се чу тповен гърмеж.Огромна скала се беше разцепила пред мен.
Върнете се в началото Go down
Wolter Willams
Грифиндор(1и курс)
Грифиндор(1и курс)
Wolter Willams


Брой мнения : 25
Points : 2025
Reputation : 0
Join date : 13.10.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 20:28

-Авада Кедавра!
Креснах аз към Черния лорд.Есетвено не уцелих,макар че заклинанието ми беше доста добро.Тъкмо се зарадвах,когато..Нещо прониза крайниците ми.Тъп удър и паднах на земята.Болката беше все едно ми беше направил проклятието Круциатус.Знаех каква е тази магия..Тряваше да кажа на Хърмаяни.Да я развали..Но...Не можех..Започнах да падам в черна дупка и изпаднах в безсъзнание.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 20:39

-Малфой ! - викнах аз готова да го запратя обратно от мястото от където довтаса,но се оказа късно.
Притичах пред Волдемор и насочих пръчката си към окървавеното момче,което явно беше в безсъзнание.Излекувах раните му и викнах:
-Грейнджър,отивай до него! - и щом тя отиде ,ги изпратих обратно в източното крило.
-Никой няма да излиза от там! -викнах аз с пръчка на гърлото си.
Знаех ,че това място е най-трудно за достигане , защитата му бе много по-голяма от станалите част на замъка и щеше да отнеме дни ,за да се разруши.
Хванах пръчката си и направих заклинание,което нямаше как да ги пусне да излязат от там.
-Казвай какво искаш!-викнах на Волдемор и прибрах пръчката си ,за да ми гласува доверие ...
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 20:50

Усмихнах се.
-Силвър,Силвър,Силвър-започнах да обяснявам с леденостудения си глас и поклатих глава като,че ли обяснявах нещо елементарно на някой ученик.
-Нищо не си схванала до сега ,нали?-ехидната ми усмивка не падаше от лицето ми и я гледах с леко килната глава наляво.Сигурно преличах на хулиган,който се питаше какво ще стане ако продължи със своите думи.-Искам Министерството да падне.Искам да изпълняваш моите заповеди.Искам да си смъртожадна.Искам нова ера в Хогуортс.Но скоро исканията ми ще бъдат осъществени,нали Макконър?-попитах я и се доближих леко до нея все още с вдигната пръчка.-Ти ще умреш рано или късно!Помогни ми да се осъществят плановете ми и..
Един аврор пристигнах и запрати заклинание срещу мен.След това премина едно момиче от Рейвънклоу.То се закова на място.
-Аракнида!-викна аврорът и пет паяка се втурнаха към мен.Запратих ги на оня свят.След това убих аврорът с един замах.
-Акцио момиче.
То полетя към мен и се спря във въздуха като падна с тъп звук.
-Круцио!Експелиармус!Инкарцерус!-бяха трите заклинания срещу Силвър.Тя се строполи и на колене и гледаше към момичето.-Круцио!
Момичето се преви и запищя.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 21:11

-Изчадие ! - креснах аз , извадих пръчката си и запратих неговата в другия край на двора.Приближих се бавно към него с насочена пръчка право към главата му.
-Създай си свой Хогуортс!Няма да промениш нищо тук! - вървях и му виках аз.
Бях изпаднала сякаш в транс на гняв, сякаш бях някъде другаде и бах готова да изтръгна главата му с ръце.Дори забравих за момичето,което умираше от болка зад мен.
-Ти,ще събереш жалките си твари и ще се ометеш от тук ! - продължих да му викам аз , а светкавици пропукаха небето и гръмотевици заглушиха отвратителните ззвуци,които издаваха троловете му.Заваля едър дъжд ,който за секунди подгизна всичко.
-Ще се махнеш и повече няма да се върнеш!Ти нямаш никакво място тук , погледни се ,ти знаеш какво значи само болка и смърт.Ти си жалък , толкова жалък , че дори самите диментори те съжаляват!Може би за това ти се подчиняват-от състрадание че си такова изчадие.Не си ли се замислял?!-сипех аз една след друга реплики,които ме караха да се чувствам по-силна.Колкото повече се разгневявах толкова по-лошо ставаше времето.Небето почерня и дъждът се засили още повече.
-Какво знаеш ти? Нищо , за това искаш всички да ти се подчинят , за да вършат всичко место теб! -викнах за завършек , като пристъпвах още и още към него с насочена пръчка.
-Авада Кедавка! - викнах силно заедно с една светкавица и зеленият лъч тръгна право към него ...
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 21:26

Никой не си беше позволявал да ми говори така.Превърнах се в дим.Взех магическата си пръчка и отново бях с лице към нея.Направих сложно движение и екна тътен.
-Пиертотум Локомотор!
Чу се пронизителен звук и всички статуи в замъка оживяха.Скачаха от прозорците,излизаха от вратите.Бяха адски много.Около десет хиляди.
-Сега да видим как ще се справиш мътнород!
Смъртожадните започнаха да нахлват и да се бият заедно с аврори и ученици.Навсякъде крещях заклинание и повечето улучваха мишената и го поваляваха.Армията от статуи се биеше доста добре.Макар че повечето се пръсваха.Този път Макконър беше затруднена.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 21:39

-Не ме карай да съживя замъка Воледмор!-викнах му аз и в този момента насочих пръчката си към гората.След няколко секунди от нея се втурнаха всички създания,които живееха там.Езерото също оживя и сякаш с ръце от вода започна да сграбчва статуи,смъртожадни и останалите му изчадия и да ги пръска на парчета.
Драконите от замъка излезнаха и започнаха да вдигаха и размятаха във въздуха всичко,което видяха от неговите ''подчинени''...
-Авада Кедавра! -викнах аз към Волдемор ,заобиколена отвсякъде с биещи се ученици,магически създания,учители и всичко,което можеше да се бие.Дори кулите и дърветата на замъка започнаха да мачкат тварите му.
-Предай се ,нещастнико!И не съм мътнородна! -казах аз докато зеленият лъч светлина се движеше към него ,готов да го убие ....
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 21:44

-Достатъчно!-креснах аз и насочих причката си нагоре.Чу се удър и всички изпопадаха на земята зашеметени.Започнах да ходя бавно към момичето.
-Никой отдавна не ме беше ядосвал така.Но моите поздравления.Ти туко що спечели шарено бонбонче!-казах тихо,ясно и студено.-Сега..Кажи последно..Ще ми съдействаш ли или не!Да знам дали да убивам..
Насочих пръчката си към крилото с учениците.
-..децата.Ти си ми лесна..Само,че не искам да те убивам..Все още..
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 21:48

-Ще направиш такава грешка , нали?Ще се опиташ да убиеш всички в кулата.Дори не знаеш защита,мислиш ли , че бих ги сложила там ако нямаше нещо по-специално?-заговорих му аз съвсем спокойно,като очаквах всеки момента да атакува кулата.
Всичко щеше да се отрази върху него ,инъче нямаше да ги затворя там , нищо нямаше да направи , половината и повечето от тази кула беше илюзия,просто го заблуждаваше...С години хранех кулата с енергия,защото знаех,че някой ден това изчадие на мрака ще се завърне
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 21:53

Лицето ми беше в мрак.Но устните ми-тънки и разтеглени в усмивка,по-скоро гримаса,се виждаха.
-Имаш един час да се предадеш.След това ще атакувам..Не си мисли че знаеш нещо повече от мен.Имам внедрени хора навсякъде.СОНОРУС!
Призрачният ми глас се завърна.
-"Бихте се храбро..Нареждам на хората си да се оттеглят.И Силвър помни..Един час.."-казах и се магипортирах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПет 09 Сеп 2011, 21:58

-Един час?! - повторих аз ...
''Май ти трябва почивка'' помислих си и се загледах към замъка.Защитата беше започнала да се затваря отново .До час , дори по-малко щеше да се затвори напълно...
Колкото до останалото аз не знаех какво да правя.Не можех да се предам ,защото щях да предам всички , но и не можех да рискувам живота им ... на всички...
Трябваше да го победя , а за това щеше да ми трябва да събера всички живи същества , а тези ,които не са да ги съживя ... Трябваше да свикам учителите ,за да захраним кулата още повече .... Трябваше да бъде достатъчно силна ,за да може да отрази атаката върху всички тях ...
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeНед 11 Сеп 2011, 23:55

Бях седнал в Къщата на Крясъците.Премятах бъзовата пръчка и си мислех за всичко станало.
-Господарю?
-Кажи Бела.
-Тя няма да се предаде.Мина повечето от часа поставен от вас,господарю.Няма да дойде.
-Имай търпение Бела.
Тя се приближи по-близо до мен със замечтан поглед.След около половин час се огледах.
-Нека почакаме още малко.Ще си помислят че всичко е отминало.
От далеч се чуваха крясъци и викове.Защитата им беше възтановена и чакаше само нас.
-Новият план е да нападнем учениците.Но ще чакате заповедите ми.
Излязох от прикритието си и апарирах на един хълм доста близо до защитата.Вдигнах леко магическата пръчка.
-Ааааааах!-викнах и замахнах.Резултатът беше мигновен.Тюркоазен лъч излетя от пръчката.Удари защитата и тя започа да се разпада.Бавно,много бавно.Замахнах още един път и развалих всичките защити на замъка.Нямаше да могат да ги възтановятили пък те само да се възтановят в рамките на един ден.Започнах бавно и сигурно да ходя към мястото.Двора на Хогуортс.Продружаваха ме всичките смъртожадни.Другите същества очакваха заповеди.Всички ученици и учители бяха навън.Гледаха.
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 32

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 20:17

Изведнъж се показах зад Волдемор:
-Охо, кого виждат очите ми. Том Риддъл.
Волдемор се обърна.
-Помниш ли баща ми? Той те срази последният път. Сега аз смятам да направя същото. - казах аз и викнах - Сектосемпра.
Голям оранжев лъч светлина полетя към Волдемор.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 20:47

Ехидната ми усмивка стана по голяма.
-Виж ти..Албус..-отбих проклятието.-Сивиръс..-запратих лъч зелена светлина към него-Хари...-още един-Потър-и последен.
Естествено той ги избегна и половината сграда зад него,но това е ме притесни.
-Ти ще бъдеш дясната ми ръка...Ела..И ще бъдеш най-силния смъртожаден,който ми е бил поданик..Ела и ще бъдеш възнаграден с умения и сила..Един Слидеринец трябва да бъде Смъртожаден...Ти ще бъдеш достоен..
Насочих пръчката си към Силвър.
-Тя няма да ти даде нищо...
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 32

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 20:52

"Защо пък не!" - помислих си аз.
-Том!
Волдемор ме слушаше.
-Защо да съм ти дясната ръка като може сам да управлявам света.
Волдемор ме погледна с изумление.
-Еверте стате - и запратих ново заклинание.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 20:58

Усмихнах се зловещо.
-Авада Кедавра!Дуро!Експелиармус!Инканцерус!Круцио!Локомотор Мортис!
Потър започна да гледа съсредоточено и започна да отбива заклинанията.Магипортирах се зад него и си помислих:
-"Патрификус Тоталус!"
Той засия и падна като дъска долу.

-Трябват ти повече тренировки.
Засмях се безрадостно и студено и се доближих до него.
-Мислиш че си по-добър от мен..Не става така Потър!
Пп Сори че ти контролирах героя Вътрешният двор на Хогуортс 1933895174
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 32

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 21:03

"е явно има какво да уча" помислих си аз
"Защо да не го използвам"
-Том - казах - съгласен съм.
-Какво си съгласен?
-Ще бъда дясната ти ръка, а сега би ли ми позволил да довърша директорката?

ПП: нема нищо случва се.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 21:07

Усмихнах се..
-Не ти вярвам..А много мразя да ме лъжат..Ще се разправя с теб по-късно..Но директорката е моя...
Погледнах Силвър.
-Ти скъпа си моя..
Зловещата и студена усмивка се появи отново на лицето ми.Премахнах заклинанието за пълнотяло вкоченясване и се доближих до директорката.
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 32

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeПон 12 Сеп 2011, 21:17

Помислих си как да му докажа!
Насочих пръчката към директорката и викнах:
-Сектосемпра.
Директорката бе нарязана от невидими ножове.
Том се обърна към мен.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeВто 13 Сеп 2011, 04:06

Ще изтрия цялата страница .... вие наред ли сте бе ... накрая няма да има и никаква битка .. к'ва директорка ще поразявате вие бе ?? Аз случайно да съм писала ,че героя ми е някъде до вас ,че изведнъж решихте да го сочите с пръчки нападате с магии ... Баси Рп-то майна ... всеки прави каквото си иска ... Ще закрия темата и няма да има никакви битки .... А до тебе Патрик ако още един път насочиш магия с/у мен и кажеш ,че ме е поразила няма да видиш форума 3месеца ...

И няма да пиша ..... мен ме няма ..... изчезнала съм някъде ... умряла съм , стига сте правили драми и глупости , не можете ли да водите нормално РП без да се опитвате да завладеете каквото и да е , защото аз казвам,че замъка няма да бъде завладян !
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 32

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeВто 13 Сеп 2011, 13:39

ОК
КАКТО КАЖЕШ ТИ СИ ГЛАВНИЯ АДМИН
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitimeВто 13 Сеп 2011, 14:18

Погледнах двамата.Премахнах магията на директорката и доближих пръчка до гърлото си.
-Отстъпление!Плучихме каквото искаме.
Патрик ме погледна въпросително.
-Съжелявам-казах със злобничка усмивка.Въобще не съжелявах.Загледах се в директорката и след това се превърнах в гъст дим.



искаш да кажеш албус
от патрик
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вътрешният двор на Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешният двор на Хогуортс   Вътрешният двор на Хогуортс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вътрешният двор на Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коридорите на "Хогуортс Експрес"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Азкабан-
Идете на: