Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Кабинетът на Директора Icon_minitimeНед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Кабинетът на Директора Icon_minitimeПон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Кабинетът на Директора Icon_minitimeСъб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Кабинетът на Директора Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Кабинетът на Директора Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Кабинетът на Директора Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Кабинетът на Директора Icon_minitimeПет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Кабинетът на Директора Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
No user
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

 

 Кабинетът на Директора

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Emma.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Emma.


Брой мнения : 33
Points : 42
Reputation : 1
Join date : 26.06.2011

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 08 Сеп 2011, 21:00

Тук се намираше просторният кабинет на директорката - Silver McConer. Ако имате спешен проблем елате. Ако пък сте нарушили някое училищно правило три, четири пъти искате, неискате, идвате.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeВто 20 Дек 2011, 03:22

Дойдохме в директорския кабинет и тя седна на мястото.Не спираше да кашля напоследък.
-Пии си лекарсвата!
Седнах срещу нея и се загледах в лицето и'.
-Анапнео!
Тя успя най-накрая да се изкашля.
-По-добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeВто 20 Дек 2011, 03:29

-Да,мерси ! - каза му тя и целуна бузата му със студените си устни.
След това се протегна и взе едно наистина голяма и тежка книга,после извади пръчката си и започна да разлиства тежките страници една по една.
-Ето го ! - викна тя доволно и вдигна пръчката си , като е насочи към гърдите си.
След това промрънка едва едва някакво заклинание,изкашля се тежко и ето че парещата болка в белите и дробове отмина.
-Вече съм като нова ! - възкликна тя като целуна устните му и отиде до прозореца ,за да огледа какво става на двора.
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeВто 20 Дек 2011, 19:17

-Вече съм като нова !-каза тя и отиде до прозореца да погледне навън.Станах от стола си и отидох до нея.Навън имаше много деца,които играеха,замеряха се със снежни топки и се парзаляха върху зъмръзналата ледена повърхност на езерото.Погледнах към небето.Облаците бяха черни като катран,но иначе навън беше светло.Изведнъж навън започна да вали сняг.Винаги съм харесвал,когато става така..Тези прелестни водни форми падаха надолу и се посипваха нежно върху студената земя.Почти всеки обичаше зимата.На мен ми правеше най-голямо впечатление.Връхлетя ме една идея и трябваше да я обсъдя с директорката.Хванах Силвър за ръката и я целунах по устните.Цялата беше леденостудена.Затеглих я бавно,целувайки я ,към стола и' и я положих да седне.След това аз заобиколих катедрата и седнах на един стол срещу нея.

-Силвър...Какво ще правим за Коледа?
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeСря 21 Дек 2011, 02:31

-Не знам .. -каза Силвър като се стресна ,че оставаха само няколко дни,а тя нямаше никакви планове..Как щеше да организира всичко за толкова малко време !? ....
-Ерик , ние нямаме никакво време ! Какво ще правя,ще бъде провал ! -каза му тя вцепенена и ужасена от тази идея ... Не можеше да позволи нещо такова ...
-Имаш ли някакви иде ? Трябва да действаме бързо ! -продължаваше да говори тя и отново стана от стола си и започна да се разхожда напред назад из кабинета си ...
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 33

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeСря 21 Дек 2011, 12:48

Идведнъж вратата се отвори. Вътри нахълта Диего. Загледа ги как бяха седнали, дигна рамене и каза:
-Идвинете ме, но чух, че говорите за Коледа, а аз имам идеята, имам пари, имам всичко което ще ми трябва.
Диего погледна Силвър и я попита:
-Щу чуеш ли идеята ми, госпожице???
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeСря 21 Дек 2011, 15:55

-Разбира се,говори,но ако ми хареса не искам да харчиш своите пари ,спокойно аз ще ти дам ако трябва ! - отвърна му тя и се усмихна вежливо.
След това се върна на стола си , седна ,скръсти ръце делово и зачака той да започне да говори,като тук там стрелваше някой поглед към Ерик,за да не се здърпат отново.Все пак момчето просто искаше да помогне ...
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 33

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeСря 21 Дек 2011, 22:18

Диего видя, че Силвър се притесняваше той и Ерик да не се здърпат отново, затова каза:
-Спокойно, няма да има проблеми между нас с Ерик ако той не се закача с мен.
Диего погледна Силвър в очите и и каза:
-Искам да говоря с теб, а не с двамата. Така че ще те помоля да накараш Ерик да напусне стаята!!! Моля!!!
Върнете се в началото Go down
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор
Ерик Уилямс


Брой мнения : 692
Points : 1050988
Reputation : 0
Join date : 01.12.2009
Age : 31

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeСря 21 Дек 2011, 22:35

-Спокойно, няма да има проблеми между нас с Ерик ако той не се закача с мен.
Това можах да го преглътна,но следващото не можах и се взривих с пълна мощ.И без това не ми беше ден,за това си го изкарах на него.
-Искам да говоря с теб, а не с двамата. Така че ще те помоля да накараш Ерик да напусне стаята!!! Моля!!!
-Кой си ти да ме караш да напусна?!Кой си ти....?!Едно скапано вампирче,което само досажда...
Ръката на Силвър леко ме сръчка в ребрата да престана.
-Не ме пипай!-скарах и' се.Малко беше прекалено много драма.Мислех да изчезна.
-Добре...Ще ви оставя да си поговорите...Но от сега нататък се смятай за предупреден!Пфу..
Мантията ми се развя и аз тръгнах към вратата.Пръчката ми се плъзна от ръкава в ръката и казах:
-Локомотор Мортис.
Естествено проклятието не го удари.Затова пък унищожи една картина на стената.
-Приятен ден!
И тряснах вратата.
Пп сори Sad
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 02:40

-Ерик ! -викна Силвър след него,но вече беше късно и вратата се трясна под носа и , а листовете по бюрото и се размърдаха.
-Какво толкова имаш да ми казваш,което той да не може да чуе,все пак ще ше говориш за идеята си за Коледа ,нали ?? -попита Силвър Диего ,като свъси лошо вежди и зачака обосновката му ...
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 33

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 03:03

Диего каза:
-Нечувадош щек невидамос.
Увери се, че дори Ерик да е отвън той няма да го чуе. Погледна Силвър в очите и и каза:
-Не искам да говоря за Коледа, а изках да поговоря с теб за нещо друго. Чух, че другите вампири си говорят, че смъртожадните ще нападат Хогуортс и ще се опитат да го превземат. Също разбрах, че те имат и човек вътре. Човек - не ученик. Това означава, че кръгът се стеснява около четирима човека. Аз, ти, и братята Уилямс. А щом не съм аз, съмнява ме и да си ти. Остава да е някой от Уилямс. Тоест Ерик или Джейкъб, а лично по мое мнение това е Ерик...
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 03:17

-За това ли дойдохте г-н Слидер? Да отправяте обвинение без обосновки към Ерик?.. -каза му Силвър като стана от стола си и повиши глас.
-Имаш ли доказателство ,че е той.. аз дори не те познавах до преди няколко часа и очакваш да ти повярвам,че не си ти? -продължи да говори тя , а после се засмя и каза:
-Не знам кой и какво ще напада но последния път ,в който се опитаха половината умряха .. погрижила съм се много добре, г-н Слидер,имате в предвид ,че никой не може да влезе в училището без моето съгласие,а нападенията върху училището ще се отразят към нападателя ... -обясни му тя като запази за себе си останалите подробности за защитите ,които бяха сложени
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 33

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 03:20

Диего я погледна и каза:
-Значи се съмнявате в мен.
-Да! - отвърна Силвър.
Диего рече:
-Е, щом е така дайте ми Веритасерум. И отново ме попитайте. Отново казвам може и да не е Ерик, може и да е брат му. Така, че не обвинявам никого. Точно затова сега ще говорим заедно и с Ерик.
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 04:32

-И щом ще го викаш тогава какъв ти беше проблема ,че трябваше той да излезе ? -попита го Силвър
След това отиде до прозореца на стаята си със скръстени ръце и допълни:
-Нека да те видя как ще го накараш да дойде сега ... и още от този момент ще ти кажа,че не е той познавам го от както се помня ...
Върнете се в началото Go down
Diego Slider

Diego Slider


Брой мнения : 92
Points : 1000229
Reputation : 0
Join date : 05.07.2011
Age : 33

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 12:37

-Нека да те видя как ще го накараш да дойде сега ... и още от този момент ще ти кажа,че не е той познавам го от както се помня ...
-Не ме лъжи. Знам, че се запознахте онзи ден. А аз го познавам отдавна. Преди бяхме приятели. И после той... той... той... Оффф. Не ми се говори затова.Ще отида да си поговоря самостоятелно с Ерик. Може ли, лейди???
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitimeЧет 22 Дек 2011, 14:19

Силвър се ядоса и викна като насочи пръчката си към Диего:

-Какво знаеш ти за мен ...Напусни кабинета ми веднага!!! - и в този момент извика Ерик

Не вярваше вече на този Диего държеше се мило,и се опитваше да натопи Ерик в нещо още от самото начало ..
В този момент совата на Силвър влетя през прозореца и кацна на рамото и,тя е погледна в очите и в следващия момент каза на Диего:
-Нещо става ! Чакай тук ! - и изфуча от кабинета си

П.п Ако случайно не си чел Рп-тата Сълвър и Ерик се познават малки .. така че не ми пиши глупости тука
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Директора   Кабинетът на Директора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на Директора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Азкабан-
Идете на: