Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeНед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeПон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeСъб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeПет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
No user
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

 

 Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците   Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeСъб 16 Окт 2010, 20:25

Е,ето ги и стълбите,които помагаха на учениците да се предвижат по-бързо.Ежедневно по тях те слизаха нагоре и надолу.

Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Hogwartscastlehogwarts7

Стълбите се местеха нагоре,надолу,наляво,надясно.. В зависимост от нуждите на учениците.Картините по стените ги поздравяваха и отпращаха.Новите ученици първоначално се плашеха,но след това и те свикваха и дори им ставаше забавно.На по-големите вече дори понякога не им правеше впечатление,че стълбите са живи,така както и картините.
По цял ден учениците прехвръкваха по стълбите с усмивки на лицата си.
Поздравяваха картините и продължаваха.Понякога дори научаваха интересни неща от тях и им беше приятно да си разговарят.
Е,да,на това място в замака се насабираха много емоции,но и много шум,от който понякога учителите се оплакваха от главоболие.

Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Hogwartsgrandstaircasea

Е,това бяха стълбите,така любими на учениците в училището
Върнете се в началото Go down
Джейсън

Джейсън


Брой мнения : 11
Points : 7
Reputation : 1
Join date : 12.03.2011
Age : 27

Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците   Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците Icon_minitimeСря 06 Апр 2011, 16:59

Тръгнах по множеството стълби, които изглежаха като наредено домино, готово всеки миг да бъде бутнато. Още не бях свикнал, че стълбите се движат, защото когато започнаха "пътешествието" си, застинах на мястото си.
Оставаха ми последни стъпала, до седмия етаж, където бе входът за общата стая на Грифиндор. Започнах разсеяно да ги изкачвам, когато бях стреснат от един глас.
Обърнах се назад, но не видях никого. Продължих да изкачвам стълбите и същи глас пак се обади: "Тук, умнико, обърни се...". Съвсем бях забравил - та тук картините говореха.
Не бях свикнал с това, стори ми се странно да си говоря с картина, но въпреки това се обърнах и поздравих.
Портретът явно бе доволен, че някой му обръща внимание, защото от устата му се отдели въздишка на радост.
След този мимолетен разговор, продължих да се изкачвам по стълбите, повтаряйки си паролата наум отново и отново, и отново... Все пак нямах намерение да спя навън, да наруша вечерния час и да получа наказание.
Върнете се в началото Go down
 
Стълбите-мястото на което ежедневно се предвижваха учениците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» В кухнята-едно от любимите места на учениците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: "Хогуортс" :: Стълбите-
Идете на: