Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!

Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс

ИндексРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Нед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Пон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Съб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Пет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Пет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Съб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Чет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

Share | 

Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

Брой мнения : 81

ПисанеЗаглавие: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Сря 18 Апр 2012, 02:46

First topic message reminder :

Правех го сигурно за ... стотен път. Но какво стана... дали беше желание да съдбата
или просто не произнесох нещо както трябва. След като пуснах летежната пудра в краката си и зеления огън се появи се узовах в някаква къща. Беше зловеща и стара. Веднага разбрах къде съм. Мракон - али. По най - бързия начин трябваше да излезна и да намеря карта, за прохода, през който трябва да мина, за да отида към Диагон - али. Излезнах на малката уличка и започнах да се оглеждам. Нямаше нито карта, нито ... някой добър човек, добре де... добро същество, за да ми помогне. И сега какво? Ще заживея тук... и ще стана ... смъртожадна. О, боже.. не! Вътрешно си мислех, че съм спокойна, но на физиномията ми беше изписан страха и притеснението от това злокобно място. Беше пълно със странни ... магьосници, таласъми, духчета... всякакви същества. Не знам какво щях да правя. Започнах да се оглеждам за някой познат ... съвсем случайно.

Това огледало не ни дава знания или истина,затова то ще бъде преместено и те моля да не го търсиш никога вече. Много хора са се изгубвали в него и са полудявали. Не бива да се реем в мечтите, Хари, и да забравяме да живеем! » Албус Дъмбълдор

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Styles

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:30

Погледнах я и казах:
-Ами.. да.. какво да направя, че не знае с кого си има работа.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Така де... няма да умре.. ще се върне в нормалната си форма след малко.. може би.. не знам и не ме интересува.. - след тези думи я загледах и попитах:
-Защо.. тревожиш ли се за него? - и я загледах любопитно

ПП: Аз съм писал.. магия, която те превръща в плъх..
Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

Брой мнения : 72

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:35

-Риктусемпра, гнусен плъх...
Драко се превъртя и падна на земята.
-Предизвиквам те на честен дуел по правила. Може да съм от Слидерин, но съм човек на честта...
Погледнах момичето. След това погледа ми се върна отново на Драко:
-Да се дуелираме! Какво ще кажеш? А тя ще бъде съдия...
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:38

- Вижте. Няма смисъл да се дуелирате. Та вие не знаете защо се карате. Защо се карате?! - застанах отново между тях като не им позволявах да се доближат един до друг. Ако не спрат, ще се наложи да извадя пръчката си и аз. Ще съжаляват.

Това огледало не ни дава знания или истина,затова то ще бъде преместено и те моля да не го търсиш никога вече. Много хора са се изгубвали в него и са полудявали. Не бива да се реем в мечтите, Хари, и да забравяме да живеем! » Албус Дъмбълдор

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Styles

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:41

Драко стоеше и ги гледаше тъпо и каза:
-Абе.. защо не излезем от филма? - ухили се и допълни:
-Нищо искам да се дуелирам с теб.. нито да говоря.. нищо.. това, че се мислиш за някакъв велик магьосник.. не значи, че трябва да приемам дуела ти. Даже.. може да си завреш дуела там, където слънце не огрява и да спреш да приличаш на.. дърво.. - след тези думи погледнах и Джини и казах:
-А понеже.. ми писна от него.. аз се махам! - и точно като магьосниците от филмите и с думата ПУФ.. и много пушек.. аз изчезнах.. буквално изчезнах!
Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:46

-Видя ли?
Погледнах я...
-Видя че няма да получи каквото иска и избяга...
Гледах очите и:
-Съжалявам ако си имала надежди... Всъщност как ти е името...?
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:51

- Ами всъщност ти си първия , който ме пита. Сети се сам... - направих малка пауза, за да го оставя да си помисли, но като видях, че не се сеща започнах да му говоря - Рижава коса, празен поглед, макар че сега е доста ядосан, ако забелязваш.. Уизли. Джини Уизли. Сестрата на Фред и Джордж. - поясних аз, тъй като всички познаваха братята ми, които всъщност не познаваха себе си. - Ами ти?

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:55

Погледнах я и казах:
-Рик. Рик Слайдър. Едно от най-богатото семейство в магьосническия свят. Не че се фукам с това.
Помислих си че не е съгласна затова я поканих да отидев до някое ресторантче в Лондон...:
-Искаш ли да се разходим из Лондон.
Гледах я в очите и очаквах отговорът и...
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:57

- Ами ... малко е късно, но... няма да пропусна разходка, обичам да се разхождам. Не ме карай да ходя по ресторантите, не съм облечена подходящо - изръзих аз като направих физиномия скяша казваше: "Сериозно ли?" , присвих очи в очакване.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 04:04

Погледнах я:
-Секунда... - казах и аз.
Почешах се по главата за да си спомня някоя магия... Мислих някъде около десет - двадесет секунди, когато казах една магия и пред Джини се появиха няколко вида рокли и обувки...
-Избери си и да тръгваме.
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 04:10

Избрах една семпла почти бяла , но нещо между жълто и бяло, може би мръсно бяла рокля, но роклята определено не беше мръсна. Изглеждаше страхотно. Беше пристегната с панделка точно под гърдите, същия цвят обувки и му казах:

- Обърни се и само да си посмял ме погледнеш, докато се преобличам ще те предизвикам на дуел и ще те бия! Няма да си тръгна като Драко, не съм страхлива Слидеринка! - казах аз ядосано и започнах да се преобличам, близо до дървото, дори зад него. Като от време на време поглеждах, за да видя дали ме гледаше.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 04:14

-...да не си посмял да погледнеш - каза тя.
Обърнах се и зачаках. Всъщност като се замислех Джини беше красива. Не красива, а направо много красива... Започвах да имам чувства към нея. Докато тя се преобличаше бързо казах:
-Орхидеус розестоп. - в ръцете ми се появиха букет рози... Нямах търпение да и ги дам...
Попитах я:
-Преоблече ли се???
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 04:19

- Нее... - казах аз и се обърнах за да видя дали гледаше , не - вече бях само по сутиен и дънки надолу, когато започнах да говоря - Мислиш , че - разкопчах панталона си - толкова - започнах да се мъча да махна скини дънките от бедрата си - лесно - става - това - наше - момичешко - събличане? - насечено приказвах, дори виках аз, за да може да ме чуе, нямах време да гледам дали той ме гледа, така че ако гледаше... щеше да намаже... - А обличането е още по - трудно... - заговорих аз и пуснах дънките на земята Вдигнах ръце и се мушнах в роклята. Стана ми точно. След това обувките и бях готова.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 04:24

Подадох и цветята...
Погледнах я право в очите казах и:
-Джини... Харесвам те...
Доближих се бавно до нея, но не я целунах. Все пак не знаех какво чувства тя... Тръпнех да видя какво ще направи тя...
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Съб 21 Апр 2012, 02:54

- Аз.. ти...какво? Драко... ъ... аз.. ох.. - стоях и го гледах, определено нямаше да направя първата крачка, определено нямаше да го целуна. Не знаех какво да правя. Не знаех дори дали да се отдръпна. Имах нужда от някой човек до мен. От някой, с който си допадаме, с който се разбираме. Но той също беше от Слидерин. Следователно ... можеше да направи същото с мен, каквото Драко направи. Макар че не вярвах, че Малфой ме мами.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Съб 21 Апр 2012, 02:59

Аз казах
-Мислиш, че те лъжа.
Тя ме погледна сякаш казваше"Да не четеш мисли?"
-Не съм като Малфой... - продължих аз. Доближих се до нея още повече. Казах и:
-Вярвай ми - и я целунах...
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Съб 21 Апр 2012, 03:04

Отделих устни от неговите и измънках:
- Аз... не знам, аз.. просто не мога да ... ти дори не ме познаваш... - казах му аз. Запознахме се днес, как бе възможно да ме харесва? Невъзможно е. Докато с Малфой... се познавахме от .. доста години. Въпреки че се познавахме с лошо.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Съб 21 Апр 2012, 03:07

-Отново се колебаеш, нали? - полюбопитсвах аз. Всъщност като че ли я изпивах с поглед... Наистина се беше случило внезапно. Като се замисля тя беше от Грифиндор а аз от Слидерин. Бяхме пълни противоположности но аз отново и казах:
-Какво като те познавам от днес? Влюбен съм в теб... И отново се опитах да я целуна...
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Съб 21 Апр 2012, 03:15

Леко го избутах, за да схване, че не мога да се обвържа с някой, след като току що Малфой си тръгна. Наистина харесвах Драко. Беше... някак различен. Но не знаех на кого да вярвам. На кого да вярвам?!!

- Ей, ей... чакай... не искам да бързаме. Просто ... - въобще не се замислих и го целунах. ПРодължавах и продължавах, вече минаха няколко секунди и .. не беше същото както при Малфой. Да, почувствах се сигурна, почувствах се харесване, и ми хареса, но... с Малфой беше друго. Няма значение, важното е, че го чувствах с Рик. Защо не?! Няма да загубя нищо, ако пробвам с него.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Rick Slyther

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Съб 21 Апр 2012, 03:19

Прегърнах я нежно през кръста. Усещах топлината и. След като спряхме да се целуваме я хванах за ръка и и казах:
-Ще излезеш ли с мен?
Погледнах я и чаках нейният отговор... Сега не мислех за нищо друго освен за нея... За целувките и... За топлината и...
Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)
Styles

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Съб 28 Апр 2012, 06:31

Стоях и ги гледах.. Целуваха се. Ръкоплясках и казах:
-Толкова сте сладки.. младо богато педалче и.. курва, която вързва на всеки.. как да не ви хареса човек.. - подминах ги и след като ги погледнах през рамо допълних:
-А да.. и да знаете.. има си стай за вашите неща.. все пак... секса.. не се прави на улицата.. - влязох в един магазин, където нямаше как да дойде и да ми се прави на мъж, защото... ами да кажем, че бях защитен тук.. и докато те сигурно се "радваха" на появата ми.. аз просто си избирах нова магическа пръчка..
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Нед 29 Апр 2012, 03:30

Да.. '' младо богато педалче '' ... след като като асимилирах това, което каза. Започнах да мисля. Първо - той беше колко него забога, второ - Малфой също бяха богати, а за третото - ... нямаха нищо общо. Но след тези думи, това което каза, след като ме нарече момиче, с което всеки е спал... нямаше как да не му обърна внимание. Определено!

- Разкарай се... - казах на Рик съвсем тихо, така че почти да не го чуе и леко го блъснах, разплаках се... и се затичах на някъде... Не знам накъде. Простоо.. тичах...

Хейли Дийн Корасон
Рейвънклоу(4и курс)
Рейвънклоу(4и курс)
Хейли Дийн Корасон

Брой мнения : 31
Местожителство : магьосническия свят

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Вто 01 Май 2012, 03:46

Бавно вървях по улица Мракон-али и скучаех. Мислех си за страхотните ми братовчеди-Уизли. Изведнъж дочух вик и плач и някакво момиче с огнено червена коса се блъсна с мен. Извини се през сълзи, но аз я познах.
-Джини?-тя се опита да продължи, но аз я хванах за ръката и я обърнах към мен-Аз съм! Хейли..Любимата ти братовчедка. Какво се е случило??
нежно видгнах брадичката й и избързах сълзите й. Двете бяхме разпределени в различни домове, но много се обичахме. И тя беше братовчедката Джини Уизли, за която тъкмо си мислех. Огледах се и видях момче. Сигурно то беше виновно..Ах, щях да го...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    

Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Машина на времето :: Минало-
Идете на: