Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!

Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс

ИндексРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Нед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Пон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Съб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Пет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Пет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Съб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Чет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

Share | 

Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

Брой мнения : 81

ПисанеЗаглавие: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Сря 18 Апр 2012, 02:46

First topic message reminder :

Правех го сигурно за ... стотен път. Но какво стана... дали беше желание да съдбата
или просто не произнесох нещо както трябва. След като пуснах летежната пудра в краката си и зеления огън се появи се узовах в някаква къща. Беше зловеща и стара. Веднага разбрах къде съм. Мракон - али. По най - бързия начин трябваше да излезна и да намеря карта, за прохода, през който трябва да мина, за да отида към Диагон - али. Излезнах на малката уличка и започнах да се оглеждам. Нямаше нито карта, нито ... някой добър човек, добре де... добро същество, за да ми помогне. И сега какво? Ще заживея тук... и ще стана ... смъртожадна. О, боже.. не! Вътрешно си мислех, че съм спокойна, но на физиномията ми беше изписан страха и притеснението от това злокобно място. Беше пълно със странни ... магьосници, таласъми, духчета... всякакви същества. Не знам какво щях да правя. Започнах да се оглеждам за някой познат ... съвсем случайно.

Това огледало не ни дава знания или истина,затова то ще бъде преместено и те моля да не го търсиш никога вече. Много хора са се изгубвали в него и са полудявали. Не бива да се реем в мечтите, Хари, и да забравяме да живеем! » Албус Дъмбълдор

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 22:20

Започнах да я галя по гърба и я притиснах към себе си, като казах:
-Горката ми идиотка.. - след това я погледнах в очите и казах:
-Сега ще получа ли свирка? - засмях се и изтрих сълзите й, които бяха останали и казах:
-Така де.. извинявай.. и аз се извинявам.. не исках..
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 22:37

- Мръсни Шегички? - засмях се аз - Ще видиш ти... - продължих да се кикотя в обятията му след което го целунах нежно с усмивка на лицето. Погледнах неканеното момче, нямаше го. Успокоих се, Не че щеше да ми пречи да го направя, ако той беше тук, но ... все пак. Едната ми ръка се плъзна по крака му и потърси заден джоб, а предната се намести в предния. Но в джоба, не в това посредата. Нямах намерение да го задоволявам. Оплезих му се, искайки да го издразня по някакъв палав начин, не знам точно какво исках, но го направих.

Това огледало не ни дава знания или истина,затова то ще бъде преместено и те моля да не го търсиш никога вече. Много хора са се изгубвали в него и са полудявали. Не бива да се реем в мечтите, Хари, и да забравяме да живеем! » Албус Дъмбълдор

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 22:41

Но аз бях по дразнещ и когато тя ми се изплези аз просто се доближих и засмуках езичето й с устни. Тя усети колко палаво се заиграх с моето езиче по нейното, докато бавно прокарвах устни по езика й. Усмихнах се доволно и казах:
-Ти си сложи ръцете в грешните ми джобове.. а аз да бъда ли нахален и да сложа моите на грешното място? - след това я загледах и допълних:
-И да.. това ще е мръснишко..
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 22:48

- Ами ако някой ни наблюдава. Няма ли да ти е неудобно да правиш такива неща пред хората... - попитах аз закачливо и смеейки се. Не можех да спра да се смея или поне да се усмихвам. Явно това, че съм тук, с него, на саме, или пък не, ме радваше доста. Наистина го чувствах. Чувствах, че... че се влюбвам.. не знам. Полудявах. Ами сега. Какво да му кажа? Какво да му отговоря. Не исках да прибързваме с толкова интимни работи, затова просто си замълчах, чакайки реакцията му.

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 22:52

Усмихнах се и казах:
-Не би ме притеснило, но би притеснило.. теб. Нали? - след тези думи преминах по крачето й и я хванах за дупето. Стиснах го и казах:
-А ти.. какво.. какво искаш да направя? Освен да те целувам? - и я загледах любопитно.. не ме беше срам от всичко, но знаех, че сега ще се изчерви и ще м завлече на някъде, за да се целуваме като малките деца..
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 22:58

Добре. Изчервих се. Поруменях цялата. Но най - мнгого бузите ми и след като започнах да говоря, бавно малко по - малко свалях червения тен, но продължавах да бъда гореща.

- Ами .. нали нямаше опит, нали аз ти бях първата... защо просто не забавим темпото? - казах аз след което видях как ръката му се плъзва от врата, по гърдите ми, корема и се спря там. Ами сега? На къде? Не мърдай. Просто не мърдай. Казвах си на ум.

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:05

Нахално я натиках в гащичните й, защото знаех че момичетата обичат това. Да ги галят, докато ги целуват. Целувах я, докато пръстчето ми си играеше там и й казах:
-Еми.. ние го караме бавно.. а и да.. нямам опит, за това .. искам да е тук и сега.. да ме научиш! - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Можеш ли? Или да експериментирам и да видим дали ще ни хареса? - и я загледах любопитно, докато тя не усети как пръстчетата ми навлязоха в нея.
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:15

- Драко, чакай.. - казах аз и извадих ръката си от предния му джоб и бутнах неговата, не исках да ... да е в мен по никакъв начин - Да. - казах аз след като извадихръката от дънките ми. Исках да му покажа, че не желая все още такава близост с него. Всичко друго, но не и ... това. От къде да знам, че не ме лъже само за да задоволи себе си. Вярно е, че трябваше да си имаме доверие, но след последния измамен Грифиндорец не можех да се доверя на никога, камоли на Слидеринец.

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:18

Поглендах я и казах:
-Както пожелаеш. Но искам да знаеш, че в скоро време.. ще сме на по-горно ниво.. не искам да сме на лигави целувки един между друг.. искам да си показваме обичта си.. - след тези думи я загледах в очите и допълних:
-Ще изпълня всяко твое желание така, както ти би изпълнила всяко мое нали.. ето.. аз спрях.. така че... искаш ли да правим така? Да си изпълняваме желанията..
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:24

- Ами.. ако се сещам за какво говориш - не, точно. - запелтечих аз.. Не знаех какво да отговоря. Какво забога искаше. Да ме изчука ли?!! Да си изпълняваме желанията? Това не е игра. Когато имаш връзка с някого, трябва да уважаваш и зачиташ мнението, независимо какво ти се иска на теб. Винаги първо да мислиш за него, а не за своето удоволствие. Нали? Запитах себе си аз. Мислех сама, говорех сама, Драко въобще не чуваше какво говоря, защото продължаваше да ме натиска. Но и говореше през това време...

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:30

Целувах я доволно и казах:
-Ами аз мисля за теб.. да си забелязала да искам да правя секс? Не! Защото искам да задоволя теб.. не искам да използвам дадени части от тялото си, а просто и лесно казано.. да задоволя само теб.. ти ако искаш ме задоволявай! Искам да те чуя как крещиш името ми.. сега разбра ли? Не съм мислел за секс, а за палави игри и ако не искаш да ги играем.. добре.. няма да те докосна с пръст - и тя усети как ръцете ми се отделиха от тялото й, а аз седях пред нея..
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:42

Хванах го за врата и с двете ръце и му се нахвърлих. Целувах го страстно, палаво, закачливо, но и нежно. Вече продължаваше доста време. Спуснах се към врата му като оставях мокри следи, от езичето си. Дори засмуках на няколко пъти, но леко, не знаех дали иска белег от мен. Започнах да се качвам към ухото му. За протокола: дясното. Виждах, че очите му са затворени и се наслждава. Лявата ми ръка мина през гърдите му, плочките на корема, като леко ги стисна, за да ги усети, и след това през панаталоните му хванах пакета му и го стиснах, но не много здраво. Малфой си пое рязко въздух, а аз продължавах да го опипвам палаво. Захапах леко хрущялчето на ухото му, а после преминах по цялата ширина на ухото с върха на езика си след което отделих устни от ухото му и го погледнах, но продължавах да се разхождам върху или около малкия му приятел. Исках да видя реакцията му. Дали му е приятно? Дали е доволен? ...

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:46

Стоях неподвижно и усетих възбудата в тялото си. Просто когато ми се нахвърли ръцете ми я хванаха, а аз усещах движенията й, докато не спря. Преглътнах и казах:
-Не спирай.. моля те.. просто.. това е.. толкова ... хубаво.. - след тези думи я погледнах в очите и казах:
-Не спирай иначе.. аз ще почна.. ти.. аз.. желая те! - след тези думи я притиснах към себе си и допълних:
-Продължавай!
Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

Брой мнения : 72

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:49

Момчето, което уж беше изчезнало просто се беше скрил зад тях:
-Точно така Малфой, точно така. Продължавай
Рик отново се показа.
-Защо се възползваш от нея?
Погледнах го:
-Защо? Същото ще направиш с нея и като другите момичета?
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:52

Продължих както каза той. Мисля, че наистина му беше станало доста приятно. А и на мен ми беше омръзнало само да ми натяква, че не съм можела да се целувам, че не съм можела да правя едни други неща, които големите какички правят. Но аз не съм какичка. Но сега като се замисля. Ставам за какичка. По едно време, явно вече свърши и пое ръката ми с неговата. Погледнах часовниа на ръката си и видях, че вече е 7 и 15 pm. Не ми пукаше. Никой не ме бе потърсил. А можеше и да излъжа, че съм при Хари и Хърмаяни, и брат ми естествено. Вече наистина беше залез. Беше красиво. Но стана и малко хладничко. Блузката, с която бях нямаше да ми стигне. Разкопчах якето му и се мушнах, като обвих кръста му с ръцете си.

P.S. - Вече в следващия си пост ще те включа, Рик... Smile ^^

Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:56

Притиснах я в себе си и двамата бяхме под якето ми. Целунах я по бузата и казах:
-Не е нужно да правиш повече това.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Не искам да правиш неща, които.. не искаш да правиш. - звучеше объркващо, но беше вярно. Просто.. преглътнах и допълних:
-Искам да се наслаждаваш на времето с мен, а не.. да ме задоволяваш.. - стоях сгушен в нея и попитах:
-Искаш ли да си ходим?
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Чет 19 Апр 2012, 23:59

Rick Slyther написа:
Момчето, което уж беше изчезнало просто се беше скрил зад тях:
-Точно така Малфой, точно така. Продължавай
Рик отново се показа.
-Защо се възползваш от нея?
Погледнах го:
-Защо? Същото ще направиш с нея и като другите момичета?

Нека все едно тук си постнал поста си.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 00:00

ПП: СЪГЛАСЕН
Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 00:15

Подскочих и захвърлих якето си, като видях някакъв мухльо. Засмях се и казах:
-Ами.. аз поне се възползвам от момичета.. не като теб.. от момчета.. - след тези думи го загледах с една доволна физиономия и попитах:
-Защо.. какво те интересува? Искаш и ти да я пробваш ли? Еми.. давай.. пробвай се!
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 00:18

- Ей, ей... - казах аз като вдигнах якето му и се наметнах, направих физиономия, която казваше: "нали няма да ти трябва?" , след което заговорих - Драко, успокой се... какво ти е направил? - попитах аз, след което погледнах момчето. А той ... той просто стоеше и се смееше странно.

Сори за краткия пост, ама.. нищо не ми дойде на акъла.

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 01:22

Рик погледна момичето:
-Аз съм Рик. Рик Слайдър. И за разлика от вас, госпожице познавам този използвач по-добре от вас...
Рик погледна Драко и продължи:
-Сама го чухте... Да ви изпробвам и аз. Кой малоумник говори така. Той ви използва. Вие сте от семейството което той мрази най много...
Рик замълча за секунда и рече:
-Той е използвач... Послушайте ме. Най-добре го оставете за да не стани по-лошо...
Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 02:03

Погледнах го и му казах:
-Казва се.. "Най-добре го оставете, за да не станЕ по-лошо! - каза Драко и след това допълни:
-Пък и аз не те познавам.. дори не знам дали въобще съм те виждал преди. Това, че ме познаваш, не значи че тя не ме познава.. научи се на обноски.. бебо! - след тези остри думи просто погледнах Джини и допълних:
-Ето заради това.. между нас няма да се получи.. заради такива като него.. разбираш ли?
Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 02:20

-Заради такива като мен ли? - учудих се аз - Значи казваш че заради такива като мен... Знаеш ли какво мисля.
-Какво? - сопна ми се Малфой
-Не ме прекъсвай... Ти си долен лъжец... Не ме познавал. Долни лъжи...
Аз бях бесен. Малфой изрече повече лъжи от всякога.
-Спри да лъжеш - казах му аз. - Предизвиквам те на дуел...
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 02:46

- Ей... стоп! Спрете се! Какво ви става бе? Скарайте се сега кой е изял повече бонбони от другия. От един дом сте! - напомних им аз викайки леко. Бяха насочили пръчките и аз грабнах пръчките и на двамата. До толкова бяха забравили за присъствието ми, че не забелязаха, че доближавам ръцете си до пръчките им. - Сега, нека всички се успокоим! Тогава ще ви върна пръчките!

Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 02:53

-Никога! - викнах аз.
-Никога... - каза и Драко.
-Ще те убия.. - викнах.
Покрай нас минаха няколко хора и ни изгледаха странно. Разкрещях се по тях:
-Кво зяпате.
След това отново се обърнах към Драко:
-Мъртъв си.
Погледнах момичето и казах:
-Лейди, ще ми бъдете ли секундант..., но първо ми върнете пръчката...
Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:02

Rick Slyther написа:

-Никога... - каза и Драко.

Драко посоче към себе си и каза:
-За протокола.. никога не съм казвал.. НИКОГА! - след което се усмихна доволно и допълни:
-А и аз не съм казвал, че имам пръчка и каква е! - след тези думи поклати глава и допълни:
-Не си струва да се занимавам... - обърна се и започна да си бърка в ухото
Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:06

Аз дръпнах пръчката от ръката на момичето... Насочих я към Драко и казах:
-Еверте стате.
Както и очаквах той се предпази.
-Обърни се - рекох му...
Тръгнах по него:
-Обърни се... жалък страхливецо...
Styles
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:17

Продължих да си бъркам в ухото, като накрая го погледнах и казах:
-Я.. говорещ плъх.. - след като казах това използвах магия, която го превърна в плъх. Хванах Джини за ръка и просто си тръгнахме. Не ми трябваше да се занимавам с плъхове, които не знаех от къде са се взели..
Rick Slyther
Слидерин(4и курс)
Слидерин(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:19

ПП: Пиши коя магия си използвал!!!
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    Пет 20 Апр 2012, 03:25

Стана ми жал за онова момче. Все пак не бях безчувствена слидеринка като тях. Въпреки че Драко имаше доста чувства. Усещаше се.

- Драко, ами той... така ли ще го оставим? - попитах аз притеснено, като се обръщах на всяка крачка, притеснявайки се за безпомощния плъх в цялата гора.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.    

Когато обърках ходенето в Диагон - али с летежна пудра.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Машина на времето :: Минало-
Идете на: