Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!
Hogwarts - school of magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Герои на петокурсниците Icon_minitimeНед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Герои на петокурсниците Icon_minitimeПон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Герои на петокурсниците Icon_minitimeСъб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Герои на петокурсниците Icon_minitimeПет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Герои на петокурсниците Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Герои на петокурсниците Icon_minitimeНед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Герои на петокурсниците Icon_minitimeПет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Герои на петокурсниците Icon_minitimeСъб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Герои на петокурсниците Icon_minitimeЧет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
No user
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

 

 Герои на петокурсниците

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Герои на петокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на петокурсниците   Герои на петокурсниците Icon_minitimeПон 16 Апр 2012, 04:35

Име:
Възраст(15) :
Външен вид (поне 3 реда):
История( поне 7 реда):
Характер(поне 5 реда):
Снимка(задължително):
Талисман(по желание):
Лик на героя :
Кръв:
Пръчка:
Върнете се в началото Go down
Оуен Уилсън.
Слидерин(5и курс)
Слидерин(5и курс)
Оуен Уилсън.


Брой мнения : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 16.04.2012
Age : 28
Местожителство : Хогуортс ( през другото време Лондон )

Герои на петокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците   Герои на петокурсниците Icon_minitimeПон 16 Апр 2012, 04:49

Герои на петокурсниците An_edit_of_liam_payne_by_tashtashtasha-d3dl7a5
Liam Payne

Име: Оуен Джейк Уилсън (казват ми Оу, Оуен, Джейк, Джей Джей... а когато са ми ядосани - Уилсън. Всеки, който ме познава добре знае, че мразя да ме наричат по фамилия!)

Години: 15

Курс: Ще помоля да не съм първи курс. В смисъл ... не намерих тема, в която да не съм пълнолетен и да не съм от най - малките. Просто... ако може да съм... 5-ти курс.

Родители: Джейк Джонатан Уилсън - баща ми. Бил е в Слидерин. Починал е в битка, така и не ми казаха за какво точно са се били той и някой си бивш грифиндорец. Мразя Гриофиндор! Лорън Лийв Уилсън - майка ми. Добра жена, но никога не ми е била толкова близка, колкото татко. Била е в Рейвънклоу. Винаги ми е вярвала, за много неща. Но аз приличам на баща си. (Чистокръвен съм)

Характер: Както вече казах - приличам на баща си. Своенравен съм. Обичам да контролирам и въздействам на хората. Понякога си позволявам прекалено много, говоря, въпреки че не са ми искали мнението, но пък все пак живеем свободни, всеки има правото да изказва мнението си. Обичам да съм център на внимание и уважавам хората, които ме уважават. Доста съм хитър и умея да запазвам хладнокръвие кризисни ситуации. Справям се с всички трудности и не се съмнявам в това. Не обичам да ми нареждат, но аз нареждам и то много често.

История: Отраснал съм в голям град. Свикнал съм на охолност и свобода. Когато бях малък с татко правехме много неща заедно. Понякога просто обичахме да отидем на риба и да чакаме рибата сама да клъвне, като мъгълите. Не знам как тези хора се справяха с всичкото това чакане. Просто аз нямах търпение. И все още не обичам да чакам. Но сега вече не мога и да се радвам на това, че сме правили поне нещо с баща ми. Вече го няма. Мъчно ми е за него. Но вече свикнах с мисълта, че... баща ми го няма. Когато почина, няколко месеца след това, си мислех, че ще го забравя, беше ме страх от това, но разбрах, че никога няма да го забравя. Той винаги ще е в сърцето ми и ще ми липсва. Никой няма да може да го замести.

Никога не съм ходил на детска градина или нещо от сорта. Свикнал съм всичко да правя сам и това ми доставя удоволствие. Предпочитам да си върша работата сам, отколкото някой постоянно да ми се пречка. През времето, през което не ходех на детска градина, майка ми ме пращеше в една къща, огромна къща. Там се събираха децата на богатите. И цял ден правехме, каквото ни се правеше. Имаше всевъзможни развлечения. Обожавах да дразня другите деца, това беше моето развлечение. Нямах никакви приятели, но в училище намерих доста от моя ранг. Всъщност това е много важно за мен. Хората с които дружа.

Външен вид: Висок за възрастта си, 1м и 60см, много светло кестнява коса, и кафеви, големи, честни, но хитри очи. Имам белег на дланта на дясната ръка, нещо като светкавица, но не точно. Според мен си е точно драсканица. Но е оригинален , харесва ми. Тялото ми е оформено доста добре, обичам да се поддържам и косата ми е много важна за външния ми вид. Не мога да понасям, когато съм без прическа. Е.. това е горе долу.

Пръчка: 27 сантиметра, крехка и трудно податлива. Сърцевината и е от змия.




Последната промяна е направена от Оуен Уилсън. на Пон 16 Апр 2012, 18:36; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Катрин Мемориал


Брой мнения : 355
Points : 1000520
Reputation : 4
Join date : 08.05.2010

Герои на петокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците   Герои на петокурсниците Icon_minitimeПон 16 Апр 2012, 04:52

Е намери какъв цвят да го тупнеш обаче :Д:Д
Върнете се в началото Go down
Оуен Уилсън.
Слидерин(5и курс)
Слидерин(5и курс)
Оуен Уилсън.


Брой мнения : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 16.04.2012
Age : 28
Местожителство : Хогуортс ( през другото време Лондон )

Герои на петокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците   Герои на петокурсниците Icon_minitimeПон 16 Апр 2012, 05:19

Еми отива си със снимката иии ... + тва е в съвсем различен цвят от форума. Обичам да съм различен. Wink

Спирам да спамя, но .. искам да знаеш, че заслугата на това, че на близо 20 човека в скайп е разпространен форум, в смисъл да на редовни РП играчи... абее.. заслугата е на Джини Уизли. Не на мен. За нея трябва да е наградата.
Върнете се в началото Go down
Алексей Николаевич
Хафълпаф (5и курс)
Хафълпаф (5и курс)
Алексей Николаевич


Брой мнения : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 21.04.2012

Герои на петокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците   Герои на петокурсниците Icon_minitimeСъб 21 Апр 2012, 22:09

Герои на петокурсниците 4673497r..Герои на петокурсниците 4673498w
Алексей Облонски Николаевич

Току-що е навършил 16 години, въпреки че е в пети курс.
Статус: Нечистокръвен - майка магьосница, баща мъгъл.
Богърт: Езерянин
Патронус: Феникс
Домашен любимец: Бухал на име Льони, който е принадлежал на брат му.

----> История:
Евгения Николаевна - майка, наследница на известен руски магьоснически род.
Дмитрий Николаевич - мъгъл, крупен бизнесмен в сферата на добива на петрол и природен газ.
Мартин Николаевич - 23 годишен по-голям брат, мъртъв.
Маша и Ваня - 10 годишни сестри близначки.

Историята на семейство Николаевни е започнало с една случайност, заради което много от познатите им казват, че целият им живот е низ от късмет и подобни случайности. И наистина, запознанството между Дмитрий и Евгения определено е неочаквано. Сестрата на Дмитрий е учила в Бобатон и при последния Тримагически турнир, който се провеждал в Хогуортс, се запознала с Евгения. Двете били съпернички, защото представлявали училищата си, но тази, която спечелила била майката на Алексей. Въпреки това дружбата между двете продължила, докато един ден сестрата на Дмитрий не поканила Евгения на гости у тях в Санкт Петербург. Общите им корени - били руснаци, явно сближила двете семейства, въпреки че родителите на Дмитрий и самият той били мъгъли. В началото Евгения не искала да има нищо общо с него и двамата като че ли се мразели, но с течение на времето се появили и чувствата.
Така, една зимна вечер, преди 23 години се родило първото им дете. Било момченце. Двамата го обичали безумно много и давали всичко за малкия Мартин. След седем години се родило и второто им дете. Двамата растяли безгрижни, докато един ден не дошли две писма - едно от Дурмщранг и едно от Хогуортс. Този път Евгения решила, че е добре Мартин да отиде в Дурмщранг и го записала там. Бил разпределен в дома, където на почит били смелите и горди личности. С течение на годините Мартин се отдалечил от семейството си, ставайки все по-мрачен и по-мрачен, но продължил да контактува с брат си. По същото време се родили и двете малки момиченца-близначки, които никой не очаквал, но били добре дошли. Годините си минамали, Алексей също получил писмо от двете училища и предпочел Дурмщранг, за да е с брат си. Когато обаче отишъл там, видял, че Мартин не е същият човек. Той бил станал зъл, студен и отчужден до такава степен, че се преструвал, че не познава брат си. Така до една фатална вечер, когато няколко момчета от по-големите курсове не нападнали всички от по-малките. Имало жертви и макар че Мартин не се включил, той спасил живота на Алексей, заставайки на пътя на непростимо проклятие и него. Всички скърбяли за загубата, но най-вече Алексей. Решението на родителите било моментално - единственият им останал син бил преместен в Хогуортс.

Характер и външен вид:
----> Алексей е доста висок и по-скоро слабоват, отколкото строен и с добре оформени мускули. Има светло-рижави коси, които са му нещо като отличителен белег. Върху лицето му често е лепната дяволита усмивка, която значи, че е замислил някаква пакост. Има светли очи, чийто цвят прелива от сив до син, в зависимост от това под какъв ъгъл пада светлината. Не обича мантиите на Дурмщранг и намира за доста хубави тези на Хогуортс.
По характер Алек е буен и доста пакостлив, заради което си пати често. Обича приключенията и не пропуска да се набута в някое от тях, въпреки че често си докарва наказания. Предизвикателствата са му в кръвта. Не е прилежен ученик и няма да го видите да седи и да учи, освен ако не е изключително задължително. Има три неща, в които, обаче е изключителен. Няма отвара, която да му се опре. Прави всякакви, дори е измислял свои. Същото важи и за заклинанията - досега е създател на няколко магии, които приятелите му често използват при дуели. Другото нещо, в което е изключително добър е куидичът. Може да играе всякаква позиция, при това страшно добре. Плановете му са да стане професионален куидичен играч в някой престижен отбор, когато завърши..
Лик:Lasse Pedersen
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли.
Грифиндор(4и курс)
Грифиндор(4и курс)
Джини Уизли.


Брой мнения : 81
Points : 97
Reputation : 0
Join date : 16.04.2012
Age : 26

Герои на петокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците   Герои на петокурсниците Icon_minitimeНед 22 Апр 2012, 01:00

Одобрен си! Супер герой!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на петокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците   Герои на петокурсниците Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на петокурсниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на четвъртокурсниците
» Герои на пълнолетните
» Герои на директорите
» Герои на второкурсниците
» Герои на третокурсниците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Ваши герои-
Идете на: