Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!

Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс

ИндексРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Нед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Пон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Съб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Пет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Пет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Съб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Чет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

Share | 

Сладоледената къща на Флориан Фортескю

Go down 
АвторСъобщение
Ерик Уилямс
Зам.Директор,Преподавател по Дуели и ЗСЧИ,Ръководител на Грифиндор

Брой мнения : 692

ПисанеЗаглавие: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Съб 26 Мар 2011, 21:08

Това беше сладоледената къща.

The magic is in my hands!

I'll use it ...

To kill you..
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Мелъди Майкълсън
Ръководител на Хафълпаф , учитеп по Отвари
Ръководител на Хафълпаф , учитеп по Отвари

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Чет 12 Апр 2012, 03:18

Чувствах се като трето колело, така да се каже, макар да бяхме четирима. Ерик, Катрин и Уолтър намираха за какво да си говорят, а аз стоях отстрани и ги наблюдавах.
На лицето ми цъфна детинска усмивка, след като получих ягодовия си сладолед, сега поне имах някакво занимание, освен да слушам внимателно и да внимавам за дупка, която да запълня, ако трябва.
Още с първата хапка разбрах, че това няма да бъде единствения ми сладолед, този беше адски вкусен. Преди ядях по много малко от него, защото нямах много пари, но сега, след като вече бях учител можех да си го позволя.
- Този сладолед е уникален. Зашеметяващ. - Вмъкнах се най-накрая и те ме погледнаха в очите. Сигурно сега си мислеха нещо от сорта "Що за възрастен ще се радва така на сладолед?", но не ми пукаше особено. Сладките неща ме правеха щастлива още от дете, защото не можех да си позволявам много от тях. След по-малко от пет минути вече бях изяла половината, а се очертаваше едно наше горе-долу дълго стоене.
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство

Брой мнения : 355

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Чет 12 Апр 2012, 03:49

Катрин за пореден път усети как Мелъди бива изолирана от разговорите им ,понеже не се познаваха добре и беше нова.Беше време кат да се обърне и да насочи темите в нейна полза ,да се сприятели ... Все пак нашата Мемориал беше страшно дружелюбен човек , а момичето бе симпатично , щеше да е прекрасно да има още един нов приятел в замъка ...
Кат забеляза и разбира се чу ,че на Мелъди и харесва сладолед - нещо общо.Катрин умираше за сладко , може би това бе едно от много то и страсти.
-Знам , страхотен е , но опитай от моя ! - възкликна Кат дружелюбно към Мелъди с усмивка и бутна купичката си ,която бе пълна с лимонов ,леко киселяв сладолед.
Беше и един от любимите.Обичаше да започва с нещо кисело но и толкова ненасищащо,страшно усладимо , а после да завърша с нещо неописуемо сладко ,което щеше да е накара да моли за чаша вода.

Seduce my mind and you can have my body.

Find my soul and im yours ...

...Forever!

AWWWW !!! <3333
Wolter Willams
Грифиндор(1и курс)
Грифиндор(1и курс)

Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Чет 12 Апр 2012, 18:11

Чух че ще ходим първо да ядем сладолед.Чудесно..Всичко се обръщаше в моя полза.Сега щях да зяпам Катрин до полуда.Отидохме на щандчето и аз си поръчах шоколадов.Обичах шоколада и за това си взех такъв,който се води троен шоколад.Седнахме на една масичка и започнахме да ядем.Брат ми си взе огнено уиски,представяте ли си.Ние сме дошли да ядем сладолед,а той с огнено уиски!Но го разбирах..Моля?!Никой не можеше да го разбере..Понякога беше странен.Погледнах към Катрин и отново изпаднах в унес.Почти изядох сладоледа,но нямаше да помоля брат ми да ям още,защото той щеше да се направи на голям и щеше да ми каже:"-Стига ти толкова..Още си малък,за да ядеш толкова много сладко!".
Най-накрая го изядох и погледнах тъжно към купичката.Те развиваха някакви теми за неща,които меко казано не ме интересуват.
Катрин Мемориал

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Чет 12 Апр 2012, 18:24

Ерик и странните му идеи.Катрин погледна чашата му с уиски и свъси вежди...Все пак той предложи да ядат сладолет...
Катрин погледна в купата с лимоновия си сладолед ,след това погледна Ерик , отново погледна сладоледа си и загреба с лъжицата...зачака го да се отнесе в някоя друга приказка и нацапа носа му със жълтия сладолет.
-Така ти се пада щом поиска да дойдем тук ,а не ядеш с нас ! -каза Кат и погледна Мелъди и Уоутър за подкрепа.
Уви обаче щом погледна към бъдещия първокурсник видя как миловидно глада празната си купичка.Нашата Мемориал се усмихна и повика още един тройно шоколадов сладолед.
-Заповядай ! - каза тя на Уоутър ,като му подаде купичката и се усмихна мило.

...Forever!

AWWWW !!! <3333
Wolter Willams
Грифиндор(1и курс)
Грифиндор(1и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Чет 12 Апр 2012, 18:59

Докато се осъзная Катрин нацапа брат ми със сладолед.Това щеше да го ядоса.Но какво пък..Когато ни погледна за подкрепа и изрече думите започнахме да се смеем и аз казах:
- Бате..Така ти се пада..Като не ядеш сладолед...
И пак изблик на смях.Само брат ми не се смееше.Гледаше все едно щеше да избухне.Е..Този поглед рядко се беше появявал,но нека да не го ядосваме,че като знам какъв като се ядоса.След малко погледнах към купичката ми и имаше сладолед.Обърнах се инстинктивно към батко,но не беше той,защото брат ми гледаше с присвити очи Катрин.Тогава кой може да е?!Погледнах Катрин и тя ми намигна.Усмихнах се лъчезарно и започнах да ям до насита.
- Благодаря ви!-обърнах се към нея след няколко минути.
Катрин Мемориал

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Чет 12 Апр 2012, 20:08

-Няма защо , бих ти взела още ,но брат ти вече ще ми се кара. - отвърна Кат и се засмя.
След това погледна Ерик който едва ли не щеше да е изяде всеки момент , а от ушите му щеше да започне да излиза пушек като на Хогуортс Експрес.
-Ох .. сръдльо ... - каза Кат и избърса с кърпичка сладоледа от носа му.
Катрин загреба още няколко лъжици и сладоледа и свърши.Купичката и бе празна както преди малко це бе изпразнила тази на Уоутър.
Искаше и се да хапне още ,но щеше да се ограничи за днес.Напоследък се тъпчеше постоянно с такива работи ...

...Forever!

AWWWW !!! <3333
Ерик Уилямс

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Чет 12 Апр 2012, 20:13

Леле..Как ли се осмели да го направи?!Сега щеше да стане забавно.Обикновено нямах против такива неща,но само когато бяхме само двамата и нямаше странични хора,но сега щеше да ми се наложи да го направя.След като ме избърса се усмихнах и казах:
- Защо пък да не хапна един сладолед.
Взех си един с грейпфрут и се магипортирах за Кат.След това и' казах:
- Изненада!
И сладоледа се озова върху лицето и' заедно с купичката.След това седнах срещу нея и се усмихнах подличко.Обърнах се към брат ми.Той ме гледаше все едно съм извънземен.

I'll use it ...

To kill you..
Катрин Мемориал

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Пет 13 Апр 2012, 02:18

Щом Ерик направи това няколко човека възклинаха с нещо от рода на ''ооох .. ама...'' защото знаеха Катрин коя е , не знаеха що за човек е.
Ако Кат не смееше да приема шеги , не беше толкова дружелюбна сега щеше да го е изпъдила от Хогуортс , но тя се засмя , обра с пръст малко сладолед от дясната си буза и го хапна ,за да го вкуси.След това премлясна сладко и заяви :
-Жалко ,че го похаби на лицето ми , много е вкусен - и се засмя.
След това взе кърпички и се избърса ...

...Forever!

AWWWW !!! <3333
Ерик Уилямс

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Пет 13 Апр 2012, 16:58

-Добре,че го похабих на лицето ти..Нямаше на чие друго лице да го залепя и за това то се озова върху твоето.
Всички гледаха като изтокани..
- Няма ли да спрете да зяпате!
Всеички хора се сепнаха и се обърнаха да продължат разговорите си.
- Е...Кога ще ходим за учебници?И за новата ти пръчка?
Погледнах към Уолтър,но той не ме слушаше.

I'll use it ...

To kill you..
Катрин Мемориал

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Пет 13 Апр 2012, 17:04

Катрин се засмя отново , усети ,че лицето и лепка от сладоледа и стана от масата без да каже нищо.
Няколко от хората казаха ''обиди се ... '' , но Кат само искаше да измие лицето си преди да е нападната от рояк оси.
След минутка - две тя се върна със същата усмивка на лицето и завари пълна тишина на масата.
-Ахх ... мълчаливи сте .. - и поклати отчаяно глава.
-Хайде да вървим по магазините ! - допълни Кат и погледна към Уътър

...Forever!

AWWWW !!! <3333
Wolter Willams
Грифиндор(1и курс)
Грифиндор(1и курс)

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Пет 13 Апр 2012, 17:13

-Doбре..Няма проблем за мен..
Усмихнах се лъчезарно и погледнах очаквателно брат си.Исках да видя дали ще стане и дали ще дойде с нас или както обикновено го мързеше.
- Вие ходете..Аз искам да говоря с Мелъди за нещо..
Погледнах Катрин и тя ми намигна,което според мен,значеше"-Хайде да тръгваме".Аз кимнах въодушевено и излязохме на улицата.
- Хайде да отидем първо до Оливандър.-предложих.
Ерик Уилямс

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   Съб 14 Апр 2012, 22:36

Погледнах Мелъди и се замислих.Тя леко отметна косата си.Последвах това движение като хипнотизиран.Какво ли ми ставаше.Погледнах я в сините и' очи и тя отвърна на погледа ми.Тези магнетични сини очи направо ме влудяваха.Беше толкова красива..Направо да ми се надигне(;дд).Направо я свалях с поглед.Огледах наоколо.
- Е..Какво ще правим?
Погледнах я очаквателно..
- О..Имаш на бузата сладолед..
Доближих се до нея и усетих парфюма и'..Поместих косата и' и докоснах бузата и' леко с ръка.След това прътът ми мина по сладоледа и го премахна.След това го облизах и седнах до нея.
- Виж..Чувствам се странно с теб...

I'll use it ...

To kill you..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сладоледената къща на Флориан Фортескю   

Сладоледената къща на Флориан Фортескю
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1