Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!

Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс

ИндексРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Нед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Пон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Съб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Пет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Пет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Съб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Чет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

Share | 

Картината-тайният вход за кухнята

Go down 
АвторСъобщение
Катрин Мемориал
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство
Директор,Ръководител на Рейвънклоу и преподавател по вълшебство

Брой мнения : 355

ПисанеЗаглавие: Картината-тайният вход за кухнята   Нед 17 Окт 2010, 00:39

На преземния етаж точно малко преди вхоза на дом хафълпаф се намираше една голяма картина.Тя беше една от малкото картини в замъка,които не се движеха.
Картината представляваше една голяма,наистина голяма фуртиера с мнго плодове-грозде,банани,ябълки,круши,портокали,мандарини.Абе какви ли не видове.
Та,това бе тайният вход към кухнята.
Да се промъкнеш в кухнята тайно и да отмъкнат малко храна не бе голяма тръдност за учениците.
Достатъчно бе да погъделичкат една от големите круши-тази най-отгоре и се отваря вратата към кухнята.
Щом влезеш около теб щъкат малки домашни духче,които са готови да ти сготват каквото си пожелаеш.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Erin Silver
Рейвънклоу(6и курс)
Рейвънклоу(6и курс)

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Картината-тайният вход за кухнята   Вто 24 Апр 2012, 03:48

Едва наближаваше 3 часа , навън все още се сееше мрак , а нашата Силвър изгаряше от желание да хапне нещо сладко.
Нощта бе прекалено безсънна и прекалено дълга.Ерин нямаше никакво обяснение за безсънието си , но това едва ли имаше голямо значение сега.Важното бе да се промъкне до кухнята без никой да е забележи или чуе.
Първото изпитание разбира се беше да мине по стълбите , където бе пълно с живи картини , които за неин късмет също бяха потънали в дълбок сън заедно с целия замък.
По коридорите бе тъмно . хладно и никак приятно.Навсякъде се сееше гробна тишина и тук там някое стенание , чиято дестинация на произход не можеше да се определи , но определено можеше да накара човек да настръхне.
Целта на нашата Ерин за сега бе да се промъкне по влажните стени на големите коридори и да стигне до голямата картина , която щеше да е пусне в кухнята.
Коремът и вече започваше да трепери , ако някой от учителите също страдащ от безсъние минеше щеше да стане много лошо.
Не след дълго един шум ,който можеше да се оприличи като стъпки , прекъсна устременото ходене на Силвър и тя замръзна неподвижно точно пред картината ,като преглътна тежко надявайки се зад нея да няма никой ..

Don't waste your time on me

You're already the voice inside my head...

Джейк Раян!
Слидерин(7ми курс)
Слидерин(7ми курс)

Брой мнения : 9
Местожителство : Манxатън, Ню Йорк

ПисанеЗаглавие: Re: Картината-тайният вход за кухнята   Вто 24 Апр 2012, 04:46

Като един от най- големите ученици в това училище аз реших да мина за последен път по коридорите за да проверя дали всички лапета са си легнали. Напълно случайно се запътих към кухнята. " И какво ли стана когато влезнах в кухнята ли ? " - там явно на среднощно пиршество красивата Ерин Силвър се опитваше да си похапне без никой да я разбере. Е, но за нейна жалост или не се появих аз и я попитах:

- Ей малката какво правиш тук не трябвали вече да си си в леглото ?

Надявах се, да не прозвочи много грубо защото все пак от скоро и бях хвърлил око и бях сигурен, че и аз не съм и безразличен.
Erin Silver
Рейвънклоу(6и курс)
Рейвънклоу(6и курс)

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Картината-тайният вход за кухнята   Вто 24 Апр 2012, 05:05

Кой да предположи , че не учител , не нещо друго , а точно Ждейк Раян ще се обади с надменен тон зад Силвър.
-Големия , да не би да си тръгнал да тичкаш до мама , защото вече е тъмно - заяде се от своя сртана Ерин и се усмихна.
Така де , Джейк си го изпроси .Нарече е малка , а тя мразеше това до неузнаваема степен... и глада и който се надигаше в корема и спомагаше като е озлобяваше още и още...
Както и да , Силвър реши , че вече няма от какво да се притеснява и надигна ръка към голямата картина , за да погъделичка крушата.. Все пак това бе единствения вход към кухнята...

Don't waste your time on me

You're already the voice inside my head...

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Картината-тайният вход за кухнята   

Картината-тайният вход за кухнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: "Хогуортс" :: Кухнята-
Идете на: