Hogwarts - school of magic
Ако ви харесва този форум моля регистрирайте се и си направете герой.Запомнете най-важното е да се забавляваме!!

Добре дошли в училището за магия и вълшебство Хогуортс

ИндексРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Предложения
Нед 01 Сеп 2013, 08:20 by Fox Turner

» Да разменим банери
Пон 25 Фев 2013, 23:07 by Ерик Уилямс

» Разпределителен тест
Съб 17 Ное 2012, 08:06 by InViSibLe_GirL

» Героите на Първокурсниците
Пет 12 Окт 2012, 23:18 by Джулиана Фоут

» Търся някой за Рп
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Търся Гадже/Брат/Сестра и т.н
Нед 29 Юли 2012, 20:22 by Ерик Уилямс

» Герои на четвъртокурсниците
Пет 25 Май 2012, 19:32 by Елица

» Предложение :)
Съб 12 Май 2012, 04:08 by TheWhiteLotus

» Герои на пълнолетните
Чет 10 Май 2012, 03:18 by Harley Benton.

Top posting users this month
Безплатен брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Часовниче
Времето
Хей..Очаквайте новата учебна година в Хогуортс.Добре ме чухте-Х-О-Г-У-О-Р-Т-С!Но нека се върнем към времето!Ще бъде дъждовно и леко мрачничко с купесто-дъждовна облачност.През седмицата може да се очакват доста високички температури,но може вечерта да паднат под нулата.

Екипа на Форума
Главен Администратор:

Катрин Мемориал

Администратор:

Ерик Уилямс

Share | 

Трофейната зала

Go down 
АвторСъобщение
Ник Григоров

Брой мнения : 191

ПисанеЗаглавие: Трофейната зала   Пет 02 Апр 2010, 01:56

Трофейната зала беше до височайшата маса.Тук бяха изложени всички трофеи.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Алексей Николаевич
Хафълпаф (5и курс)
Хафълпаф (5и курс)

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   Нед 22 Апр 2012, 21:12

Погледна с досада поредния медал и изпуфтя. Това само предизвика солидно количество прах да се надигне от иначе лъскавата повърхност и да накара Алексей да кихне силно. Въобще беше ли здравословно да го изпращат да върши такава работа? Ако майка му разбереше със сигурност щеше да сезира Министерството на Магията за неправомерното използване на детски труд.
Макар че такова понятие съществуваше само в мъгълския свят.
Рижавият поклати глава и продължи със заниманието си. Трябваше да се досети, че и тук, както в Дурмщранг нямаше да толерират свободолюбивите му идеи. Макар че, трябваше да си признае, той също щеше да се ядоса ако хванеше някой сополанко да се промъква към кабинета му, опитвайки се да си набави съставки за някаква си отвара.
- Многосущное Зелье. /Многоликова отвара/ - несъзнателно добави на руски язовчето.
Не беше кой знае какво, беше я правил няколко пъти преди, когато с негови приятели искаха да се измъкнат от замъка на Дурмщранг, но бяха все още малки и не им позволяваха да излизат в близкото село. Тогава беше проработило перфектно, макар че отново отнесе едно наказание, за дето беше влизал в килера с провизиите. Но това беше минало. Опитваше се да не мисли за онзи замък, макар че мислите му обикновено се връщаха натам. Трябваше да се научи да се владее.
Младежът остави поредния медал и взе една куидична купа от преди двадесет години и се зае да върши задълженията си.
Landry Clarke.
Рейвънклоу(6и курс)
Рейвънклоу(6и курс)

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   Пон 23 Апр 2012, 04:27

Не забавих крачка нито за миг,не оставяйки друг избор на стария пазач,освен да тича напред като на конно състезание.Само няколко милиметра и щях да го оставя по чорапи,събувайки протритите му галоши,чиято възраст най-вероятно се конкурираше с неговата.Чух и как се беше задъхал,но въпреки това не се спираше,за това и аз не забавих ход.
-Това не е пътят към кабинета на професор Мемориал?-наруших мълчанието,макар само преди минута и шест секунди Филч да беше ми наредил да не сиотварям устата.Не се примирих с факта,че толкова бързо вече бях успял да го вбеся.Крачките му секнаха неусетно и той замръзна в твърде неудобната поза шпагат,сопнато ми отвърна.Имах чувството,че очите му ще ме покосят с лазерите си,каквито имаха играчките за занимавка на хлапетиите там,от където идвах.
-Директорката я няма,за стотен път ти казвам,магаре такова.
-Къде е отишла дни след началото на учебната година?-продължих настоятелно,гледайки че дъртофелника вече е на ръба,защото вече скубеше и без това оределите си коси.
-Това не ти влиза в работата.Тръгвай преди...
-Но предпочитам професор Мемориал да изготви наказанието,за бъркотията,която аз и Пийвс забъркахме.
Филч се озъби,а от устата му лъхна на застояло.Това за миг ме замая и не можах да реагирам,когато той ме хвана за рамото,подканвайки ме да продължа.
-Не е нужно позволението на директорката,за да наказвам хулигани като теб.Вече имам нещо в предвид,въпреки че и това ти е малко.
Пак се върнахме на това,той да подтърча напред,а аз да го притискам да го прави,въпреки че крачех с нормално темпо.Не бях виновен аз,че последното лято се издължих и дори разкрача на краката ми се беше удвоил.Подхилквах се,защото от сплъстената коса на изкуфялият пазач,висяха спагети,които щяха да красят главата му в комплект и със соса болонезе,но той изненада мен и подлият полтъргайс Пивс,явявайки се на мястото на засадата по-рано от предвиденото.Все пак успяхме да му създадем ядове,което стоеше в основата на всичко.Филч отдавна водеше война с Пивс,но за разлика от мен,него нямаше как да го накара да си плати и тази мисъл подряза в голяма степен широката ми усмивка преди тя да се изпари напълно.Скръстих ръце,пъхвайки се отново в обвивката на спокойствието,защото не исках да си проличи,че все пак съм успял да се пречупя.Не забелязах как онзи ме е домъкнал в трофейната зала.
-Наказанието приключва след десет.Тогава ще дойда да видя резултатът и се кълна в брадата на Мерилин,че ако всичко не блести,ще лъскаш трофеии цяла нощ.-След тези думи дъртия се засмя гръмко,тиквайки един потъмнял парцал в ръцете ми и все така весел се изниза през вратата.Тътенът от затварянето й се разнесе в помещението.Разбира се имах готов отговор на заканите му,но перкото успя да се пръждоса преди да съм го изтърсил.Тежката въздишка се откъсна от устните ми,потуляна до сега,а мързелът взе да ме човърка от вътре.Беше обладал всяко мускулче на тялото ми и имах чувството,че бе настъпил края на света.
-Разлагащ се...-заканих се да му предложа да търка на свой ред до припадък някоя тоалетна,когато долових нечии друго присъствие на мястото.Притаих дъх,готов да видя какво има отвъд една отрупана с титли и медали витрина,готов да извадя магическата си пръчка.Както се пулех насреща му,момчето,стоящо ми на среща,скочи на крака,до този момент застанал на колене.По мантията му бе полепнала прах,пък и хлътналите му бузи бяха покрити с нея тук там,докато с ръка вероятно е бършел запотените участъци.Изглежда лудият ми приятел го бе сполетяла същата съдба;не беше по-различен от мен,знаехме се,само дето този път не бяхме дочакали да се съберем,за да бъдем наказани заедно.А това изобщо наказание ли беше?!Бях с най-добрия си приятел и моментално забравих за вечерята,за която до преди секунди се вайках,че ще пропусна.
-Една тревога по-малко,наистина ми поулекна.Поне няма да обяснявам на най-добрия си приятел,защо съм сгазил лука без той да присъства в картинката.Изглежда тази вечер и ти си ходил на лов за провинения без мене.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   

Трофейната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts - school of magic :: Голямата зала-
Идете на: